Skocz do zawartości

ktoś ma pomysł na tuning simka ???


Gość Lysy-simson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30152977

 

:( :clap: :( Normalnie - nie ubliżajac nikomu, ale w sredniej wielkosci mieście jakim jest Nowy Sącz - ten sprzęt byłby gorzej wyśmiewany od widoku 2 metrowego goscia ważacego 100 kg na motorynce. WYbaczcie, ale nie ogłem się powstrzymac :) :crossy: :clap:

 

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie przesadzajcie mi się tam podoba :oops: , pewnie ten motocykl pochodzi z jakiegos przedstawienia teatralnego a tam lubią taką awangardę,

Przyznam się szczerze że większego wypasu w życiu nie widziałem - już w myślach widzę jak on tą trawe rwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE TO COŚ MOŻECIE NAZWAĆ DOSŁOWNIE WIEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJSKI TJUNIG http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=30152977

 

yyyyyy......normalnie mnie zatkalo :lol: to sie dopiero nazywa tuning

 

ciekawi mnie co ten gość wsadził pod siedzenie ?? sanki ??

 

mnie sie wydaje ze to jest kawalek tylu od jawki skutera ale nie jestem pewny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam Do Zaoferowania Motorower po tuningu =] ... Motorower jest na chodzie z papierami... Jest To Jawa 20 (zakonica) Lecz ani troszke nie jest podobna bo jest po tuningu jak jusz pisałem :] ... Silnik ma dobry i mocny około 70 wycisnie... Oczywiscie mozna sobie ją przeobic jak tam kto chce mi sie podoba tak ;]"

 

hahahahahahahaha

 

po 5 minutach zwijania sie ze smiechu wysmarkania obiadu nosem i podniesieniu sie z objec podlogi

 

bueuehehe no nie moge

jakas nagrode mu powinni dac

jeszcze jak podkresla ze tuningowiec

70 wycisnie??

nie no to jest lepsze niz naklejki tez tak stuninguje

buehehe

 

przerobic jak sie komu podoba - jezu <sciana>

o gustach niby sie nie dyskutuje

ale takich to w ramach zemsty za zabytki to powinni na bal nabijac i ich 'stjuningować' jakies blachy naklejki itp

 

jezu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...