Skocz do zawartości

Posiadacze Yamahy DT 125


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osób które posiadają takie moto jak w temacie. Od jakiegoś czasu zastanawiam się na kupnem takiego moto i ciekaw jestem opinii o tych motorkach [jak sie jeździ, czy to dobre moto na pierwsze enduro (moc nie jest mi obca), jak jest z awaryjnością roczników `85 itp.) i za ile można kupić taką Yamahę z lat 85-90.

Z góry dzięki za odpowiedź!

Pozdrawiam

Antek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miłem kiedyś model 85 i przez cały sezon nie miała nawet najmieszej awarii. Co do cen to do 3tys powinieneś juz coś sensownego kupić. Co do mocy to w Dt dzieki YPVS jest bardzo ładna charakterystyka i silnik juz od samego dołu bardzo ładnie ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

sorki ze ruszam stare tematy ale mam pytanie jaki zapłon ma DT 125

chodzi mi o to czy go idzie wsadzic do CZ 125 cross bo słyszałem ze wsadzaja do CZ zapłony od jakiejś DT ale nie wiem jakiej ale chodzi głównie o "elektroniczne" przyspieszanie zapłonu

nie wiem czy dobrze sie wyraziłem ale mam nadzieje ze strzałek wie o co chodzi

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to czy go idzie wsadzic do CZ 125 cross bo słyszałem ze wsadzaja do CZ zapłony od jakiejś DT ale nie wiem jakiej ale chodzi głównie o "elektroniczne" przyspieszanie zapłonu

Wstawianie zapłonu od Dt dpo CZ mija sie z celem bo bedzie wolniej na obroty wchodzić.

Właściwie to jest na odwrót bo widizałem kilka zapłonów od CZ w MTXach i simsonach ( sam taki miałem) w DT jest zwykłe koło zamachowe a w CZ jest motoplat który pozwala mu sie szyciej na obroty wkręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...