Skocz do zawartości

Pierwszy "rumak" w budżecie ok.5tyś zł


kwasiarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się As Kier ale robiąc chłodną kalkulację + i - wygrywa Kawasaki EN500. Mocniejsze, większy moment, deczko lżejszy, tańszy. Minus to to, że v ładniej "mruczy".

Jeszcze niczego nie przesądzam ale na razie jest fawory. Spróbuje polukać co mam jeszcze u siebie do obejrzenia/przymiarki i pomału będę się na coś decydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, fajnie.

Daj jakieś namiary na ogłoszenie lub człowieka. Zapytamy.

Mam jeszcze 3szt w promieniu 130-150km, które chcę obadać i jedna shadow 600.

Większym problemem jest to, że muszę mieć kogoś, kto ze mną pojedzie lub podjedzie do miejsca garażowania sprzętu i pomoże w oględzinach, dobrym sprawdzeniu (ja zielony). W razie czego zaryzykuję jazdę samemu jednośladem do domu (kierowca jest do auta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do człowieka i wiem co nie co. Rocznik 93-96 bo nie pamiętał. To jeszcze starsza wersja, sprzed liftu, na pasie. Na jakieś fotki muszę poczekać.

Co do ceny to nie był zaznajomiony z rynkowymi i mówił coś 7-8tyś.

Wczoraj oglądałem za 8,5 z rocznika 2005r od pierwszego właściciela. Więc tutaj Pan Stanisław, mówił, że odrobi lekcje i zerknie na ceny.

Nie skreślam tych starszych ale bardziej podobają mi sie te nowsze, po lifcie. Są "spłaszczone" i nie tak chopperowate. Bo w tych starszych to jedynie wymiana kierownicy na niższą i bardziej prostą "ratuje" te egzemplarze w moich oczach. A to dodatkowy koszt i deczko zabawy.

Poza tym kawałek drogi i nie chciałbym aby było jak w przypadku tego z 2005. Fakt, że motocykl bez przejść (szlify, dzwony, czy nawet kładki na parkingu) ale opony od początku (10lat i odświeżone preparatami do gumy) do wymiany, dzwoni coś przy sprzęgle (łańcuszek), jedna rura (łącznik cylinder-tłumik) do wymiany (przepalona w środku), ciekną uszczelniacze na lagach. Negocjacja zerowa a zrobienie w/w rzeczy tak dla siebie z 1,5-2tyś trzeba. I suma sumarum wyjdzie prawie 10tyś (za golasa), a przy takim budżecie wolę się rozglądać za V800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Limo za informacje. Bardzo sympatyczny człowiek, miło się porozmawiało. Nie wystawiał ogłoszenia, nie rozglądał się w cenach.

Mam do Ciebie jeszcze pytanie: jest w wawie sprzęt, który mi się podoba i czy byłaby opcja abyś TY lub inna, która zna się na jednośladach mogła zerkąć?

Byłbym dźwięczny. Szczegóły na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz kogoś z obeznanych kolegów ogólnie w cruiserach/chopperach lub nawet od "jamaszki". To w ogóle git.

Ja w Białym to już 3 sprzęty z chłopakami z Vulcanerii obadałem. Uczę się pilnie na co zwracać uwagę, jak się pewne rzeczy sprawdza itp.

Mam ogromne braki odn. oryginalnego osprzętu i różnych detali. Oni jak wiedzą, które el. są ori, a które nie, to od razu to, to, to ok a to nie. Coś zmieniane itp.

Ale, nie od razu Rzym zbudowano. Są pewne rzeczy wszędzie podobne, które sie sprawdza.

Ogólnie wolałbym coś tańszego, bliżej 6-6,5tyś aby zostało coś na ciucha, pokrywki, przerejestrowanie itp. Ale jak będzie to sprzęt warty uwagi, deczko doposażony to wchodzę w górna moja granicę 7,8-8tyś.

Na resztę przez zimę jakoś odłożę, może :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Białym to już 3 sprzęty z chłopakami z Vulcanerii obadałem. Uczę się pilnie na co zwracać uwagę, jak się pewne rzeczy sprawdza itp.

Mam ogromne braki odn. oryginalnego osprzętu i różnych detali. Oni jak wiedzą, które el. są ori, a które nie, to od razu to, to, to ok a to nie. Coś zmieniane itp.

 

 

Właśnie o to chodzi. Ja bym w życiu takich niuansów nie wyłapał w cruiserze. Co innego w plastiku :D. No i jedyny znany mi człowiek z Warszawy który siedzi w tych klimatach wyjechał na Wyspy.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białym możesz z V-ką podjechać do Romka z Zaścianek. Najlepszy mechanik (ale uważaj na jego pracowników). Dzięcioł (dojlidy) też ma swoich wielbicieli. Janusz (ogłasza sięna OLX) miał trzy osiemsetki -też można. Ostatecznie - Jedwabne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...