Skocz do zawartości

Yamaha Wr 450 2009 Czy to możliwe?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Czy możliwe jest to że ten motocykl ma zrobione 350mil ? A przedewszystkim wart 15tys ? z ubezpieczeniem i rejestracja?
Link do oglosznia http://olx.pl/oferta/yamaha-wr-450-uzywana-sporadycznie-2009-swietny-stan-zamiana-na-aut-CID5-IDaTTg7.html
Z góry wam Dziękuje

DSC06737.jpg

DSC06738.jpg

DSC06739.jpg

DSC06740.jpg

DSC06741.jpg

DSC06742.jpg

Edytowane przez JaJo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy możliwe jest to że ten motocykl ma zrobione 350mil ?

 

 

 

 

 

 

Zaraz po zakupie zatrzymał się w zadumie nad uciekającymi przez szprychy motogodzinami i od tamtej pory czeka na jelenia :D

Wzruszająca historia . Ale i tak wybrałbym różowego kaszla :laugh:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne żarty, łańcuch zjechany jak stara kobyła, koniec regulacji a wyprawy to chyba przez szczotki druciane mieli.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze motocykl zostaw sprowadzony w 2010. Czy od tego czasu zostalo cos wymienione jak np klocki plyn hamulcowy opony?

 

tak został sprowadzony w 2010r. jako nowy, czyli dopiero od ów roku użytkowany. Należał do mojego znajomego który mieszka w Krakowie, więc mógł używać motocykla jedynie na wyjazdach, przez co tak naprawdę użył go jedynie kilka razy. Moto posiada oryginalne plastiki od nowości. Oczywiście są porysowane ale to nieuniknione w takim sprzęcie. Szczerze powiedziawszy ciężko mi powiedzieć czy coś z tych rzeczy, o których Pani wspomniała, było wymienione. Na pewno zmieniany był olej, oraz zębatka. Ta druga jednak nie z powodu zużycia, a z powodu kaprysu mojego kolegi. Oryginalna jest z motorkiem w komplecie. Kolega zamontował także podwyższenie kierownicy i osłonę silnika. Ja osobiście nabyłem motocykl kilka miesięcy temu, jednak jazda w terenie nie przypadła mi do gustu. Dlatego motocykl postanowiłem sprzedać. Jeździłem na nim dwa razy po Waszych Myślenickich terenach i trzy razy po okolicach Sieprawia. Pozdrawiam
Artur

To chyba tez niezła historia ?



Ile można dać za taką maszynę? bo face sie naprawdę ceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba olać "intencje" sprzedawcy , podjechac , ocenić i wycenić i ew. kupić . Napewno moto było użytkowane zgodnie z przeznaczeniem i to przez długi czas. Znając pobieżnie temat krosówek wybrałbym coś "dobitego" za przyzwoite pieniądze i zrobił remont od podstaw .Tak to nie wiesz czy zawory nie mają pierdyliona motogodzin i zaraz się poobrywają itp.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...