Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Chciałbym sobie zakupić corssa (50 Cm3 ) najlepiej zęby był z salonu (nowy) lub używany ale na gwarancji.
Budżet: 6 000 zl
Najlepiej żeby był dostępny w Bielsku-Białej lub w okolicach.
Bardzo mi się podoba Yamaha DT 50 ale boje sie zakupu używanego ponieważ rożnie to bywa z uzywakami (nigdy nie mamy pewności czy był bezwypadkowy czy był remont silnika itp. )
Mój wzrost to 175 cm.
Mam jeszcze pytanie jaki to jest model corssa na zdjeciu ? (wydaje mi sie ze to senda ale dokladny model bardzo mi sie podoba :D i czy jest dostepna gdzies w takim malowaniu )

Za wszelaka pomoc bardzo dziekuje

post-82957-0-56069300-1439450235_thumb.jpg

Edytowane przez ZOLLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat to ze zdjęcia to nie cross tylko supermoto.

 

Jak się boisz używanego to kup coś za ~4000zł i wyremontuj na dobrych częściach, będziesz wiedział co masz.

Morze by wyszło lepiej ale nie znam sie na tym jetem zielony w tym musiałbym zlecić jakiemuś mechanikowi ale nie wiem kto to jest czy sie zna bo w Polsce jest wielu ,,pseldo mechanikow ". Wiec co to za super moto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Morze" najpierw sprawdź kilka podstawowych pojęć jak: supermoto, motocykl crossowy, motocykl enduro. Dalej sprawdź jaka jest różnica pomiędzy silnikiem 2t a 4t.

 

O ile dobrze pamiętam gwarancja na ktm exc to 3 msc i to jeszcze mocno ograniczona :) więc powodzenia w szukaniu używki na gwarancji.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Morze" najpierw sprawdź kilka podstawowych pojęć jak: supermoto, motocykl crossowy, motocykl enduro. Dalej sprawdź jaka jest różnica pomiędzy silnikiem 2t a 4t.

 

O ile dobrze pamiętam gwarancja na ktm exc to 3 msc i to jeszcze mocno ograniczona :) więc powodzenia w szukaniu używki na gwarancji.

Wiem co to 2t i 4t :P to chyba każdy wie kto chce kupić moto :)

Udało mi się zakupić w zaje*istym stanie Reju MRT ale za to licznik jest zepsuty :( (wszystkie kontrolki się świeca wraz z kierunkowskazem nawet w tedy gdy kierunk. nie jest włączony no i nie pokazuje prędkości osoba od której kupowałem powiedziała mi ze od kilku dni przestał jej działać . Osoba od której kopiłem to kuzynka :P ) I teraz pytanie moge to jakos naprawic ? czy jestem skazany na nowy licznik. Nie mam woltomierza :(

,,Morze" HAHAH ale jestem głupi zrobić taki błąd haha :D przynajmniej można się pośmiać :D

Edytowane przez ZOLLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Ci służył :)

 

A co do licznika to ja bym się chyba wstrzymał, zaoszczędzone pieniądze włożył do słoika z napisem "na poważne naprawy" i cieszył jazdą ;)

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...