Skocz do zawartości

CB 1000 Ktoś z Radomia lub ktoś był i oglądał?


-maro-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na kupnie CB 1000 i na Alledrogo jest fajna maszyna, ale właśnie czy niezbyt fajna. Może jest ktoś kto oglądał tą konkretną Hondę albo ma niedaleko i może podskoczyć przy okazji obejrzeć

 

a chodzi o tą ofertę:

http://allegro.pl/honda-cb-1000r-extreme-2013-szwajcar-igla-i5560654940.html

 

Ja mam ponad 300km a już dość się najeździłem oglądać okazji i jak to się mówi na zimne teraz sie dmucha więc gdyby był ktoś w stanie pomóc byłbym wdzięczny ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak. Skoro tutaj:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/motorrad/search.html?isSearchRequest=true&scopeId=MB&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&maxFirstRegistrationDate=2015-12-31&minMileage=&maxMileage=&minPrice=&maxPrice=&minCubicCapacity=&maxCubicCapacity=&drivingMode=&adLimitation=&makeModelVariant1.modelDescription=cb1000&minPowerAsArray=&maxPowerAsArray=&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW&zipcode=&zipcodeRadius=

 

CB1000 z 2013 zaczyna się of 6,500 euro i to z większymi przebiegami, to pytanie co jest walnięte w tej hondzi z ogłoszenia, bo nie wierzę że sprzedawca z dobrego serca dokłada kasę do sprowadzania motocykli.....

 

Gościu gdzieś ściemnia. To musi być złe moto, ale pytanie gdzie ściemnia?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też sie tego boję i szkoda może nie tyle kasy wywalonej na jazdę co czasu i nerwów bo wiadomo, że zachwalać będzie zachwalał i do tego jak handlarz. Ja jak sprzedawałem swoje moto to mówiłem wprost że do tego czy tamtego mozba sie przyczepić bo wiem jak jest jak ktoś jedzie kawał drogi a chciałem być fear wobec innych. Dlatego zapytałem czy może ktoś oglądał albo ma blisko aby zerknąć bo jescze nie tak dawno widniała cena 26k :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje używane moto albo bezpośrednio wiozłem z zachodu, albo od zaufanego kumpla co ściąga motocykle.

Kupowanie używek zawsze wiąże się z jakimś tam ryzykiem. Zatrudnij zaufanego mechanika na jeden dzień....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tym żeby ktos sprawdził moto to nie bedzie problemu tylko nie chciałbym gnać nielam przez pół PL żeby się przekonać że nie było po co. Gdyby ktoś mógł przy okazji zerknąc swoim okiem i powiedzieć czy warto czy nie bardzo. Albo nawet jakiś mechanik jak by był sklonny ocenić za jakąś tam opłatą czy warte moto zainteresowania też bym rozwał taką opcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...