Skocz do zawartości

Sprzęgło CR 125


napster-karol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to że koło w powietrzu się kręci nie traktowałbym jak problem , najważniejsze czy na glebie ciągnie czy nie.....

 

Sprzęgło pracujące w oleju nigdy ci idealnie nie rozłączy napędu, u mnie w crm czy xr 600 jak ją wstawię na stojak wbiję bieg i wcisnę sprzęgło to koło dalej się kręci bo przy braku obciążenia ruch obrotowy przenosi olej , ale przt motocyklu stojącym na glebie nie ma problemów z ciągnieciem....

 

Postaw enduro dobrą flaszkę i grzecznie poproś to może podjedzie ci zerknie a jak nie to ja jak będe w łodzi podjadę i spojrzymy , jak tam wygląda kapa sprzęgła da się sam dekiel od sprżegła zdjąć czy trzeba całą pokrywę
?

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dekiel można zdjąć. A co do krecacego się koła to kręci się na stojaku a przy rozgrzanym silniku jak gdzieś jadę i stoję np na światłach to czuje jak moto chce jechać, a co za tym idzie gdy na nim siedzę i trzymam hamulec to obroty bardzo spadają...

 

Ogólnie to pobrałem serwisowke od CR i oglądałem na yt jak się wymienia tarcze itp i powiem że wielkiej filozofii nie ma. Z pomocą ojca mechanika dam radę:p tylko czas potrzebny. Jak rozbiore to wstawię fotki w jakim stanie są tarcze i kosz.. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...