Skocz do zawartości

Czerwona kontrolka w kawasaki el 250


tom7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W kawasaki el 250 i pewnie w innych tez jest czerwoan kontrolka z napisem warning jakei jest jej dokladne znaczenie czy oznacza za niskie cisnienie oleju czy zbyt wysoka temperature silnika zapalila mi sie po okolo godzinnej jezdzie na placyku ( czyli niezbyt szybkiej) co moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie jestem pewien czy chodzi Ci o wskażnik temp jak tak to nie ma, ma tylko predkościomierz i zestaw kontrolek z kontrolką warning. Ajesli chodzi o coś innego to gdzi mam tego szukac ? Sorry za tak banalne odpowiedzi ale to mój pierwszy motor i dopiero raczkuje w tej tematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz zegara temp a piszesz że nie to ta kontrolka z napisem WARNING to sygnał o wysokiej temp silnika. A czy załącza Ci się wentylator po zaświeceniu tejże kontrolki? Jeśli tak to wszystko jest w porządku.

Pozdro

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiąc wyłaczyłem motor zaraz jak tylko kontrolka sie zapaliła i włączyłem ponownie po paru sek. byo to samo. Jak zapaliłem go następnego dnia kontrolka się nie swieciła a co do wentylatora nie zwróclem uwagi fakt tylko że silnik był mocno nagrzany w koncu po placyku jezdzi sie wolniutko. Musze teraz zlokalizowac gdzie znajduje sie sam wentylator i sprawdzić na wszelki wypadek polączenia. Nie jestem też pewien czy dobrze zlokalizowałem wlew płynu chłodzacego - pod bakiem zaraz przy filtrze powietrza możesz mi coś podpowiedzieć.

 

Dzięki za pomoc

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...