Skocz do zawartości

Kupilem GPX 750 R - co mozna powiedziec ???


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś GPX' date=' jutro ZX9R [/quote']

ha - ja tak zrobiłem.

różnica jest kosmiczna (zamieniłem GPX750R '89 na ZX-9R '99 :))

raz że miedzy motocyklami 600/750 a 900/1000 jest wielka różnica w elastyczności (i mocy) silnika, to jeszcze te 10 lat do przodu.

jak dla mnie, to ZX-9R jest idealnym motocyklem :).

do tego dobry wydech tylko $ na wachę :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam wszystkich mialem duzo roznych przygod i nie bylo mnie troszke na internecie ( nic mi si enie stalo sprawy czysto osobiste i sprzetowe moj komputerek cos odmowil wspolpracy) ale juz jestem i mysle ze nie predko mnie z tad wykopiecie :P

tak jak pisalem wczesniej zamieszczam fotke mojego motorka posluszna bestia

motorek jest jak na razie bez owiewek i mysle ze juz taki zostanie przez zime poloze tylko nowy lakier bo jak na razie mam troche za duzo kolorow

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przede wszystkim zrob luzy zaworowe, jesli zdejmiesz pokrywe sprawdz stan walkow rozrzadu i lancucha rozrzadu(czy nie za luzny-zuzyty), pamietaj sruba zewnetrzna na napinaczu lan. rozrzadu to zaslepka -ja trzeba tylko delikatnie dokrecic- bo inaczej zerwiesz gwint- napinacz jest automatyczny i jedynie podczas montazu napinacza jedna reka wkretakiem wkrecasz "wkret"- ten pod zaslepka, a druga reka wciskasz popychacz napinacza i tak wcisniety napinacz montujesz do silnika, na koniec zakrecasz zaslepkle.Klekot na wolnych obrotach z prawej strony na dole jest typowy i niepokojace jest gdy nie ustaje (slychac go ) po dodaniu gazu- radze tez olej wymieniac co 5000 km (razem tez luzy zaworowe)- najlepiej full syntetyk(moze byc samochodowy)- takiej specyfikacji jak podaje fabryka. Janek.P.S. chcialem zacytowac slowa jednej z gazet zachodnich n/t GPX750(nie zbyt pochlebne), ale daruje sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...