Skocz do zawartości

STAMBUŁ - 13.06/2015 14 dni


_Pablo_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę cierpliwości aż zdjęcia zbierzemy do kupy i posegregujemy :rolleyes:

Ale opowiem Ci Karola anegdotkę z drogi powrotnej. A więc; Postanowiliśmy z Robertem po przycierać troszeczkę podnóżki nad jez. Szkoderskim, tak sobie jedziemy a tu nagle patrzymy; dwie dziewczyny z rej Warszawki. Jak nic pomyślałem Karola. Śmigneliśmy koło nich by po jakimś czasie stanąć w odpowiednim miejscu na spotkanie. Czekamy, czekamy, w reszcie są, stanęły przy nas, ściągnęły kaski i wtedy dopiero okazało się że żadna z nich to nie Ty :cool: Ale pełny szacun dla dziewczyn, droga 1,5m kręta i czasami jakieś auto spotykane w najmniej oczekiwanym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przykro mi Maćku że tak dla Ciebie to się skończyło.

Żeby ściągnąć moto to w Twojej sytuacji, zwłaszcza że raczej rodzina będzie przeciwna byś jeździł. Po prostu sprzedaj, na pewno niejeden się skusi.

Albo brać kumpla który wróci motkiem, do puszki wraz z oponą przednią :) i jechać.

Edytowane przez wajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek spróbuj na jakiś forach transportu "ciężkiego". Może ktoś wraca tirem nie wypchanym po brzegi i Ci go przywiezie gdzieś do Polski. Pewnie to nie będzie tanie, ale i tak bardziej opłacalne niż osobiście jechać po niego. Ewentualnie na blablacar - może znajdzie się ktoś busem.

Edytowane przez Dudinozor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomysły, narazie muszę wygrzebać się ze szpitala potem będę kombinować co i jak ale wszystko wskazuje że prawdopodobnie sam polecę z przyczepką.Z tej przedniej opony nie róbcie chłopaki legendy bo faktycznie nie była nówka ale jeszcze was na niej objeżdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, bo wpędzisz w kompleksy co niektórych . Wszystko zależy od gumy i stylu jazdy kierownika. Znam takich którzy robili ponad 20 000km na oponie.

 

moje pilot road 24 tyś dały radę :)

 

Dzięki za pomysły, narazie muszę wygrzebać się ze szpitala potem będę kombinować co i jak ale wszystko wskazuje że prawdopodobnie sam polecę z przyczepką.Z tej przedniej opony nie róbcie chłopaki legendy bo faktycznie nie była nówka ale jeszcze was na niej objeżdzałem.

 

mam trochę wolnego czasu ostatnio, w razie czego mogę pomóc :) przyczepkę też mam w razie czego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne; na wyjazdy w cieplejszy klimat zakładać oponki turystyczne. Moja Pirelka zrobiła jakieś 10k km, teraz zaje...m Metzlerkę i mam nadzieję ze wytrzyma dłużej :rolleyes: Pabla niema, szybko opisu chyba nie będzie :rolleyes: a ja nie mam zdolności artystycznych :biggrin:



Kurcze, Maćku, kombinuje gdzie tak nas objeżdżałeś, chyba nie tu :rolleyes:

Edytowane przez wajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...