Skocz do zawartości

STAMBUŁ - 13.06/2015 14 dni


_Pablo_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,

w zeszłym roku planowany Stambuł nie wypalił więc zapraszam ponownie w tym roku . Kilka spraw jest już ustalona :

1. Wyjazd 13.06 ( sobota ) , lub 14.06 ( niedziela )

2. Czas trwania wyjazdu : 2 tyg

3. Lista chętnych :

- Pablo

- Wajzer

- MICI

- Wiesiek ? ( Wiesiu potwierdź jak najszybciej )

- ????

- ????

4. Noclegi : bierzemy namioty i jak będą fajne miejscówki to biwakujemy , ale pewnie z racji że to nie będzie jeszcze sezon to tanie kwatery się znajdą .

5. Startujemy z Cieszyna , lub Rybnika .

 

To tyle co już jest ustalone :-)

 

Pozostaje do ustalenia ;

 

- przebieg trasy ( myślę że zrobimy ok 5 tys km )

Ogólnie nasze wyjazdy charakteryzują się ... brakiem planów :D Celem jest posiedzieć w Stambule 2-3 dni i jechać dalej . Gdzie ? Ustalimy piwkując przy kebabie :D Na tą chwilę są 2 opcje : kręcimy się dalej po Turcji (obecnie PB - 6,15 zł ) , lub wracamy przez Grecję . Ogólnie powrót jest do uzgodnienia

 

- ostateczny skład ekipy

optymalna grupa dla mnie to 4-6 osób .

 

- dojazd do Stambułu

zależy od tego kto jeszcze się dołączy . Na tą chwilę " po drodze " zwiedzimy Budapeszt i przejedziemy w Rumunii przez Transalpine i Transfogaraską . Na nic więcej nie chcemy tracić czasu bo mamy tamte tereny w miarę zjeżdżone.

 

Cały wyjazd jest bez napinki typu , że jutro musimy koniecznie być w punkcie B . Ma być czas i na zwiedzanie i na imprezowanie. Myślę że pogoda na moczenie 4 liter będzie .

 

To tyle na dziś . Zapraszam do dalszej dyskusji . Wszelkie pomysły mile widziane :flesje:

 

 

 

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeeee 14 dni..... myslałem ze troszkę dłuzej :rolleyes: Biorę tym razem wędki, będziem zagraniczne rybki łapać :biggrin:

zawsze można gdzieś na powrocie zostać . ja już z Tobą nie łowię . Mam focha z fińskie szczupaki . Ale weź wędki to przynajmniej swieże rybki będziesz dostarczał na zagrychę :D

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy w składzie będą białogłowy (przynajmniej jedna). To, tak na wszelki wypadek, gdybym chciał pojechać z żoną.

 

na tą chwilę nie ma żadnej. Ale kiedyś z nami 2 pojechały i włos im z głowy nie spadł ;-) No może nie do końca wyjazd odbył się dla nich bez szwanku bo obydwie zaraz po powrocie wzięły ślub ze swoimi facetami :clap:

Pozdrawiam Ole i Patrycje ;)

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,

w zeszłym roku planowany Stambuł nie wypalił więc zapraszam ponownie w tym roku . Kilka spraw jest już ustalona :

1. Wyjazd 13.06 ( sobota ) , lub 14.06 ( niedziela )

2. Czas trwania wyjazdu : 2 tyg

3. Lista chętnych :

- Pablo

- Wajzer

- MICI

- Wiesiek ? ( Wiesiu potwierdź jak najszybciej )

- ????

- ????

4. Noclegi : bierzemy namioty i jak będą fajne miejscówki to biwakujemy , ale pewnie z racji że to nie będzie jeszcze sezon to tanie kwatery się znajdą .

5. Startujemy z Cieszyna , lub Rybnika .

 

To tyle co już jest ustalone :-)

 

Pozostaje do ustalenia ;

 

- przebieg trasy ( myślę że zrobimy ok 5 tys km )

Ogólnie nasze wyjazdy charakteryzują się ... brakiem planów :D Celem jest posiedzieć w Stambule 2-3 dni i jechać dalej . Gdzie ? Ustalimy piwkując przy kebabie :D Na tą chwilę są 2 opcje : kręcimy się dalej po Turcji (obecnie PB - 6,15 zł ) , lub wracamy przez Grecję . Ogólnie powrót jest do uzgodnienia

 

- ostateczny skład ekipy

optymalna grupa dla mnie to 4-6 osób .

 

- dojazd do Stambułu

zależy od tego kto jeszcze się dołączy . Na tą chwilę " po drodze " zwiedzimy Budapeszt i przejedziemy w Rumunii przez Transalpine i Transfogaraską . Na nic więcej nie chcemy tracić czasu bo mamy tamte tereny w miarę zjeżdżone.

 

Cały wyjazd jest bez napinki typu , że jutro musimy koniecznie być w punkcie B . Ma być czas i na zwiedzanie i na imprezowanie. Myślę że pogoda na moczenie 4 liter będzie .

 

To tyle na dziś . Zapraszam do dalszej dyskusji . Wszelkie pomysły mile widziane :flesje:

 

 

 

Witam Pawel jezeli mi wszystko wyjdzie to oczywiscie jade.Zarezerwuj mi miejsce w szeregu moge dac haslo niestety 2 dni przed.Pozdrowiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pawel jezeli mi wszystko wyjdzie to oczywiscie jade.Zarezerwuj mi miejsce w szeregu moge dac haslo niestety 2 dni przed.Pozdrowiam

 

Spoko Wiesiu , miejsce będzie czekało . Ogarniaj swoje tematy i czekam na dobre wieści od ciebie

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niecaly miesiąc do wyjazdu. Ktoś jeszcze chętny na wypad z nami?

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Pablo,

 

od jakiegos czasu czytam te wszystkie wpisy i staram się wyszukac ekipę do której mógłbym się podłączyć. Poprowdzie myślałem o czymś nieco krótszym czasowo ale w sumie chyba dam radę. Jak widze macie luźne podejście do tematu, nie spinacie się, a to podstawa.

Chętnie bym porozmawiał i omówił wszystko. Jeśli to nie kłopot podaj telefon odezwę się na dłuższa bajerę.

 

pozdro Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Pablo,

 

od jakiegos czasu czytam te wszystkie wpisy i staram się wyszukac ekipę do której mógłbym się podłączyć. Poprowdzie myślałem o czymś nieco krótszym czasowo ale w sumie chyba dam radę. Jak widze macie luźne podejście do tematu, nie spinacie się, a to podstawa.

Chętnie bym porozmawiał i omówił wszystko. Jeśli to nie kłopot podaj telefon odezwę się na dłuższa bajerę.

 

pozdro Robert

Poszło PW

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozostalo juz tylko 2 tyg do wyjazdu. Na tą chwilę skład wygląda następująco :

1. Pablo

2. Wajzer

3. MICI

4. Robert

5. ??? Wiesiek odezwij się co z tobą ???

 

Ktos się jeszcze zastanawia?

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...