Skocz do zawartości

YAMAHA FZ1 N 2006 r. 13.000 przebieg !!! UWAGA


alexander
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motocykl poniżej.

http://olx.pl/oferta/yamaha-fz1-n-2006-r-13-000-przebieg-CID5-ID9BGBW.html#3319baf789

 


Poniżej moja korespondencja z właścicielem:

Witam,
Co się stało na prawej stronie i czego synchro było wykonywane?
Pozdrawiam

Witam.synchronizacja gaznikow bo za dlugo stał...a z prawej jak i z lewej strony są delikatne wgniotki i zarysowania. (Patrz opis)

Powyższą odpowiedź na moje pytanie i opis motocykla pozostawiam do własnej analizy...

Edytowane przez alexander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl poniżej.

 

http://olx.pl/mojolx/odpowiedz-na-ogloszenie/1062005263/?action=answer&id=1062005263&xtor=EREC-58-[id1]-20150401-[link]-28362625%401-20150401224244&utm_source=serviceletterMessage&utm_medium=email&utm_campaign=link#last

 

Poniżej moja korespondencja z właścicielem:

 

Witam,

Co się stało na prawej stronie i czego synchro było wykonywane?

Pozdrawiam

 

Witam.synchronizacja gaznikow bo za dlugo stał...a z prawej jak i z lewej strony są delikatne wgniotki i zarysowania. (Patrz opis)

 

Powyższą odpowiedź na moje pytanie i opis motocykla pozostawiam do własnej analizy...

 

 

Link do olx nie działa

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w tym podejrzanego???? Koleś ma w opisie ,że są wgniotki, czyli uczciwie podszedł do tematu a synchro pewnie nigdy nie było robione bo to wtrysk ale handlarze wstawiają ten sam opis wszędzie. Przez takie ciotki jak Ty sprzedaz fz6 gotowała mi wodę i to nie raz. Nie życzę nikomu sprzedającemu takich pierdołowatych teoretyków internetowo-forumowych za kupujących. Ale spokojnie, 80% fz1 na rynku z pierwszego roku produkcji wyrwie CIę z przed komputera do garażu albo do bankomatu i spawacza aluminium :-)

 

PS. na ogłoszenia się dzwoni, pewnie piszes też smsy: "Napewno nie miała wypadku?" Ja takie dostawiałem jak miałem FZ6 NA Olx :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...