Skocz do zawartości

Grossglockner 2015 czerwiec


mareks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odpowiem Ci jutro ponieważ muszę posprawdzać noclegi.... raczej tak.. ponieważ ludzie powpłacali składki i noclegi już opłacone... musiałbym trochę pokombinować... ale zobaczymy...dam Ci jutro znać na priv napisz mi skad jestes...



Sprawdziłem i nie ma możliwosci noclegowych w miejscach gdzie my nocujemy... wszystko porezerwowane... tak więc z przykroscią muszę powiedzieć ,że grupa którą zebrałem jest grupą ostateczną na ten wyjazd. 15 osób -12 motocykli.

Im blizej terminu wyjazdowego tym więcej osób chciałoby się dopisać jednak noclegi mamy porezerwowane wszędzie razem i w tych miejscach nie ma możliwosci dorezerwowania noclegów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja.... dwie osoby z nasze 16 tki z przyczyn rodzinnych nie moze uczestniczyć w naszym wyjeżdzie... jezeli ktoś by reflektował na wyjazd z nami jest taka możliwość wyjazdu. Koszt wyjazdu ok 440 zł 5 noclegów. Możemy zabrać jeszcze te dwie osoby zamiast osób które niestety zrezygnowały. Na informację czekam do niedzieli tj 10 .06 . 2015. Ilosć miejsc ograniczona do 2.

Daro 1980 jezeli chcecie to noclegi są zarezerwowane. Warunkiem wyjazdu jest wpłata kosztów , ponieważ za noclegi płacę z własnej kieszeni... w przypadku braku chętnych w niedzielę wieczorem zwalniam rezerwację i nie poniosę zbędnych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

My już po powrocie z Grossglockner... 5 dni - 2900 km - 12 osób - 11 motocykli - przejechane 3 trasy wysokoalpejskie: NOCKALMSTRASSE , MALTAHOCHALMSTRASSE, GROSSGLOCKNER.


Mam nadzieję ,że dla osób ,które miały możliwość wyjazdu i były z nami ,były to nie zapomniane chwile.... i że warto było jechać. Dziękuję wszystkim za te kilka dni spędzonych wspólnie na szlakach Alp austryjackich ,w Pradze i na Dolnym Śląsku....


Relaja z fotkami z wyjazdu wkrótce..... a za rok...znów coś wymyślę . Pozdrawiam.M.


post-45533-0-07795900-1435650976.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz,,,, będziemy mam nadzieję w kontakcie ...i przyszły rok znów gdzieś wspólnie wyskoczymy... z Początkiem sierpnia wybieramy się z Arturem od Bmw na mazury na weekend do Gierłozy.... jak chcesz dołączyć zapraszamy.

 

Mam nadzieję ,że organizacja ,moja praca włozona w plany i dopięcie wszystkiego była ok.....

Edytowane przez mareks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zaproszenie na mazury-kto wie co będzie w sierpniu ale nic nie wiadomo 😊

Grossglocner i organizacja 👍

 

Dzieki za zaproszenie na mazury-kto wie co będzie w sierpniu ale nic nie wiadomo 😊

Grossglocner i organizacja 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam pytanie czy ktoś był może na słynnej hochalpinstrasse na Grossglockner na koniec maja?
Pogoda w Europie może być już wtedy bardzo sympatyczna, ale zastanawiam się jak z warunkami na samej przełęczy w tym okresie - niska temperatura to jedno, ale czy opady śniegu mogą się wtedy pojawić? Będę wdzięczny za wskazówki :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...