Skocz do zawartości

BMW K 1200 RS w naprawdę okazyjnej cenie


giemul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sprzedam naprawdę w promocyjnej cenie K 1200 RS z 2000 roku w najładniejszym malowaniu . Żadne cudo i perełka tylko normalny motocykl który cały czas jeździ .

 

Nie handluję motocyklami , jestem fanem marki .

 

Ma trochę wad : pęknięcie na kanapie ( ok 5 cm ) , nie grzeje jedna manetka ( mam obie nowe oryginalne BMW za dopłatą ), ułamany tylny kierunek ( sklejony na taśmie ) , nieoryginalne podnóżki szofera , drobne rysy i ślady używania bo jednak to ma 15 lat .

 

Przebieg 80 000 km , zrobi jeszcze 3 razy tyle bez dłubania .

 

Silnik mocno OK , jest to ostatni atomowy silnik BMW , nie wysilony , leżąca w oleju rzędowa czwórka ułożona wzdłużnie , zwyczajnie nie do zepsucia .

 

Napęd wałkiem , bez luzów , bicia itp , STAN WZOROWY co jest rzadkością !

 

Opony prawie nówki

 

ABS

 

Grzane manetki

 

Lusterka z nowszego modelu .

 

Z dodatków to : kuferek ( KIWI ) , podwyższana szyba ( oryginał BMW ) , szersza tylna felga ( oryginał BMW ).

 

Za dopłatą dam nowe manetki BMW ( kosztowały 800 zł ) i ładowarkę BMW ( kosztowała 450 zł ) .

 

Żadne plastiki nie klejone , nie malowane , wszystko oryginał .

 

Jest gniazdo do GPS,a , ładowarki itp .

 

Mam dużo literatury elektronicznej i trochę też papierowej .

 

Cena normalna za jaką wystawiłem to 11 000 zł .Mam okazję kupić inny fajny motocykl ,więc tylko do czasu jak tamten będzie na sprzedaż , cena schodzi do 7999 zł . Jak tamten się sprzeda to już tak tanio nie oddam .

 

Kupującemu wszystko powiem jak na spowiedzi . Coś tam też poopowiadam bo trochę mam świadomość tego modelu , miałem 3 takie sprzęty .

 

Sprzęt mega wygodny dla 2 osób , bezawaryjny i oszczędny . Spalanie nigdy nie przekroczy 6,5 l nawet przy ekstremalnym załadowaniu i gonitwie po autostradach . Tu żaden motocykl nie ma porównania , ŻADEN !

 

Na zdjęciach z niską szybą , teraz jest założona lepsza , wyższa

 

Waliz bocznych nie sprzedaję

 

Mam samochód odstawczy , transport po cenie paliwa w każde miejsce .

 

Twardorzeczka k / Żywca

TEL - 798 328 851

E-mail : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden kastrat . Normalne kuce , 130 .

 

Panowie na razie się wstrzymajcie z dzwonieniem , bo wczoraj był kupiec i wpłacił zaliczkę . Do finalizacji potrzebna jest pogoda bo u mnie na razie zima jak z bajki . Chłopak chce się przejechać , a drogi u mnie białe i dalej śnieg sypie . :banghead:

 

Jak się rozmyśli to dam tu cynk że motocykl jest nadal do sprzedania . Na razie temat wstrzymany .

Edytowane przez giemul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...