Skocz do zawartości

YAMAHA MT09 tracer


Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei zauważyłem, że tendencja zmierza do odchodzenia od kufrów centralnych. Boczne + torba na tył.

Ale jeśli chcesz mieć na co dzień i na podróże centralny to 52l na codzień moze być za duży. Możliwe że lepszym rozwiązaniem będzie duży + mały na codzień, np. Givi ma na monokey 36(?) litrów.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derbixxx może i moda się zmienia ale ja jakoś wolę centralny. Z bocznymi trudniej się przeciskać w korkach, a tak wygląda moja trasa do pracy.

Na trasie z centralnym chyba tez mniejsze opory powietrza.

Chyba skończy się na rzeczywiście na 2 kufrach. Turystyczny + mały na co dzień ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny patent z tą regulacją. Podobny jak do BMW GS. Ciekawe ile będzie kosztował?

Bart a ty jaki masz kuferek? Na filmiku z prezentacji tłumika Ixil wyglądał w miarę zgrabnie.

Witam.

Mam dokładnie Givi V47 ;) 2 kaski szczękowe się mieszczą, jestem mega zadowolony i na co dzień mi wystarcza. Wytrzymuje prędkości powyżej 200 i wygląda jak to napisałeś zgrabnie ;) Na dalsze wyjazdy mam kufry boczne Shad Sh36. Po nowym roku chcę kupić jeszcze tankbag'a na quicklocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi30

 

Ja mam kufer GIVI TRK52B przy swoim Tracer-rze, zona ma V56NT MAXIA 4 Który jet nie wiele większy od V47 ,przymierzałem do motocykla ten i ten , Moim zdaniem się lepiej się prezętuje na Tracerze GIVI TRK52B,

 

​Sakwy boczne na duższe wypady mam takie:http://www.shad.es/es/shad-world/productos/bolsas/bolsas-touring/bolsas-laterales-e-48/c70r140/

 

Fajny patent obejrzyj filmik;

 

A podpowiedzcie Mi jakim olejem zalewacie Swoje MT 09 Tracer-y ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Kawie zawsze zalewałem Motula 7100 i tu będzie tak samo. Jak dla mnie najlepszy olej.

 

Co do kufra GIVI TRK52B też mi się bardzo podoba. A już myślałem, że mam faworyta i .... musiałeś się Tomdiabollo się odezwać ha, ha, ha

Znowu mam dylematy.

Tomdiaboll dawaj foty z tym kufrem z każdej strony (bok, tył, lewo, prawo, przód) muszę to zobaczyć). A masz też foty żony motocykla z tym GIVI V56NT MAXIA 4. Jak tak to też daj do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzięki za podrzucenie jakim olejem zalewacie ,bo miałem dylemat czy 5100 czy właśnie 7100.

 

Rudi30 a co do zdjęć to coś mogę dopiero podesłać po 14 tym grudnia bo jestem na delegacji i w domku Mnie nie ma .

Chyba że coś znajdę , to w wolnej chwili wrzucę. ;)

Żona ma GSR-a 600 to raczej zdjęć jej motocykla niema co wrzucać , ewentualnie kufry mogę poprzekładać bo mamy tą samą płytę wiec problemu nie ma z przełożeniem .

 

Sakwy wole szmaciane bo niema problemu jak się przeciskam między puszkami ze komuś auto porysuje albo swoje kufry.



Tak na szybko .

Jak bede w domu to mogę jakieś foty zrobić ;)

post-88071-0-65346000-1480073413_thumb.jpg

post-88071-0-90336400-1480073669_thumb.jpg

Edytowane przez tomdiabollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tomdiabollo!

Wygląda fajnie i pasuje kolorystycznie. Chyba mamy identyczne malowanie.

Jak dla mnie najładniejsze ale oczywiście to kwestia gustu.

Myślałem, że jest jednak trochę mniejszy. Poczekam jak wrócisz do domu i będę wdzięczny jak zrobisz fotę z kufrem zony GIVI 56.

Czy on rzeczywiście jest podobny gabarytowo? Z wymiarów wynika, że niewiele.

Ciekawe jak w stosunku do nich wygląda V47?

Edytowane przez Rudi30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tomdiabollo!

Wygląda fajnie i pasuje kolorystycznie. Chyba mamy identyczne malowanie.

Jak dla mnie najładniejsze ale oczywiście to kwestia gustu.

Myślałem, że jest jednak trochę mniejszy. Poczekam jak wrócisz do domu i będę wdzięczny jak zrobisz fotę z kufrem zony GIVI 56.

Czy on rzeczywiście jest podobny gabarytowo? Z wymiarów wynika, że niewiele.

Ciekawe jak w stosunku do nich wygląda V47?

Ok !

Jak wrócę to zrobię zdjęcia i prześle .

Gabarytowo podobny jest V47 z 56 . Przy kupnie kufra do motocykla Żony mierzyliśmy 47 i 56 na motocyklu praktycznie bez różnicy a pojemność jednak dużo większa ,Nasze dwa kaski do 47-ki wchodziły na styk a do 56 już bez problemu i jeszcze coś da się wepchać ;) i dlatego wybrała 56-ke.

Do GIVI TRK52B szczękowce też wchodzą bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, w domu też zdania podzielone między GIVI TRK52N Trekker a GIVI V56NNT Maxia 4 (cały szaro-czarno-srebrny).

Muszę poczekać aż tomdiabollo wrócisz do domu i zrobisz foty z jednym i drugim na swoim koniu. Mozebędzie łatwiej wybrać ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...