Skocz do zawartości

suzuki maruder/intruder 125


Gość zenoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ja wiem że dla 99% z was PRAWDZIWI MOTOCYKLIŚCI, 125-tka to ledwie coś więcej niż rower, ale ja właśnie kupiłem taki "motór", pierwszy w życiu, cieszę się jak dziecko i szukam opinii na temat takiej maszynki, poza paroma wstawkami "gdzieś pomiędzy" VL, VZ a innymi to tak naprawdę na temat Maraudera 125 nie znalazłem NIC.... albo wszyscy uważają, że takie małe g... nie są warte uwagi, albo tak mało ich jeździ albo też są takie bezawaryjne, że nie da rady wymienić ich wad, bo ich po prostu nie mają ;-) ? czekam na jakiś odzew, za wszystkie "instrukcje obsługi" i wrażenia będę wdzięczny, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Myślę, że to nie jest zła cena. Mimo wszystko targuj się. Upewnij się tylko, czy motocykl jest rzeczywiście w bardzo dobrym stanie.

Według mnie lepszym zakupem (jeśli szukasz małego motocykla) byłby jednak GZ 250, a nie musiałbyś dużo więcej zapłacic. Zawsze trochę mocniejszy silnik ułatwi jazdę po mieście, bo na trasę i tak jest to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam A1 i dlatego oglądam Max 125ccm. Słyszałem że wrzesień i październik to najlepszy okres na kupowanie moto. Powiecie mi coś o tym moto Suzuki Marauder 125 .

 

prosty. niewyżyłowany. fabrycznie blokowany na 90/h. wygodny jak na 125. 1 cylinder, silnik sprawdzony jeszcze z Suzuki GN. na żywo wygląda na większy. poszaleć nie poszalejesz ale pyrka się przyjemnie i nie wygląda jak skuter. na pierwsze moto jak najbardziej, na tyle wolny że zdążysz ze wszystkim się ogarnąć w czasie jazdy. ja 20 lat nie jeździlem więc dla mnie na początek był ok chociaż po 1 roku sprzedałem, bo jednak był za mały, ale na tym forum znajdziesz gości którzy na 125-tce zaliczali Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o szybkość mi nie chodzi :icon_razz: dlatego wybieram czoperki . Jak bym chciał poszaleć to bym wybierał np honde cbr 125 ale ja wole wygodnie jechać i czuć motor a nie bić rekordy :icon_biggrin: . Takie pytanie zadam jaki rocznik najlepiej brać bo to co ja widziałem to są od 1998 do 2007 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie zadam jaki rocznik najlepiej brać bo to co ja widziałem to są od 1998 do 2007 ??

 

raczej nie z początków produkcji bo wtedy najczęściej jeszcze trwają jakies dopracowania i eliminacja błędów nowej konstrukcji, chociaż w Marudzie 125 to nie ma sie za bardzo co psuć. ja miałem z 2002 (prod. Hiszpania) i jakoś na początku zeszłego sezonu czyli w wiosna 2009 sprzedałem za 3900, masz tutaj filmik jak chcesz pooglądać

.

w swoim zmienilem tłumik na pusty i kierownice drag. lusterka mialem tez inne i migacze bo fabryczne sie potrzaskały. zrobilem nim moze z 5-6 tys, nie pamietam już. skrzynia mi tylko czasem ciężko chodziła, szczególnie 2-ka. poza tym było ok.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wali głośniej niż muj ciekaw jestem jak tam podciśnienie w gaźniku dało się wyregulować

nic nie regulowałem, jedynie przykręciłem obroty na wolnych. osiągi oczywiście się nie poprawiły za to słychać mnie było dużo szybciej niż widać, zresztą o to wtedy chodziło :biggrin: . nic sie nie psuło, gość który kupił nie dzwonił potem więc myślę że w miarę zadowolony.

dobre moto do miasta, szkoda tylko że w Polsce nie ma tradycji posiadania 125-tek, bo u nas 'prawdziwy motocyklista' jak nie ma 1000cc to jest dupa nie motonita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to się zmieni i już niedługo przy odbiorze prawka będą mogli tylko takimi jeździć do 25go roku życia a puźniej jak będzie wytrwały motocyklista to sobie kupi większy do jazdy a nie do szpanu czy mocy jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...