Skocz do zawartości

Yamaha FZ6 N S2 motofrajda, Nędza - opinie, ogłoszenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

szykuje się do zakupu motocykla, wpadły mi w oko dwa modele z Motofrajdy

 

http://motofrajda.otomoto.pl/yamaha-fz-6-s2-motofrajda-gwarancja-jak-nowy-M4222128.html

http://motofrajda.otomoto.pl/yamaha-fz-6-s2-motofrajda-gwarancja-jak-nowy-M4222704.html

 

Róznica pomiędzy nimi to przebieg, cena trochę wysoka, co myslicie o nich?

Chciałbym aby słuzył mi do jazdy rekreacyjnej, na trasy do 200km, częściej do 100km.

 

Powiem szczerze że nastawiałem się na wersję FZ6 s2 ale Fazera, więc musiałbym do tych nakedów pewnie szybkę dokupić by chronić się przed wiatrem.

 

Byłym i oglądałem oby dwa, nie ma do czego się doczepić poza ceną. Oby dwa sprowadzone z ASO Yamahy we Włoszech, komplet kluczy i dokumentów, dają gwarancje na bezwypadkowość i przebieg. Serwis prowadzony do końca.

 

Co myślicie?

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego fazer z 5 tys. km przebiegu ma inną opone na tyle? Jest o tym zapis w książce serwisowej? , w fazerze nr .2 opona sie zgadza.

 

Strasznie wyciachana stacyjka jak na 5 tys km.

 

Dobzi Ci italińcy, sezon caly rok a motocykle stoja w garażu po zakupie.

 

"Pojazdu bezwypadkowy" to pojazd ,który nie brał udziału w zdarzeniu, w którym zostałaby ranna osoba lub zginęła.

"Kolizyjny" to wtedy gdy były straty materialne w tym również uszkodzenie pojazdu.

 

Sprawdz w systemie diagnostycznym fazerków czy lezaly i jesli nikt nie wykasowal tego, to powinna być taka informacja.

 

Motofrajda ma dosyc dobra opinie wśród kupujacych.

Edytowane przez damikss

Gilera Eaglet, HondA Cbr 125,Piaggio 125,Kawasaki EN 500,Honda Deauville 650,Kawasaki El 250,Suzuki VL 800, Yamaha FZ 6 S2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naked fajniej wyglada, łatwiej dostać sie do akumulatora, bo nie trzeba demontowac plastików:)) i jest tanszy. Jesli zamierzasz jezdzić szybciej niz 120 to szyba staje sie potrzebna.Kupij to, co bardziej Ci wpada w oko .Do nakeda tez szyba podejdzie ale dosyc malutka.

Gilera Eaglet, HondA Cbr 125,Piaggio 125,Kawasaki EN 500,Honda Deauville 650,Kawasaki El 250,Suzuki VL 800, Yamaha FZ 6 S2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli w wersji N nie masz żadnej szybki i nie masz sie za czym schowac, to dmucha tak samo jak na wszytkim bez szyby:) Pozycja w fazim jest dosyc wyprostowana wiec wszytko wali na klate chyba sie sie polozysz:)

 

Da sie jechać i 200 tylko pytanie jak mocne masz ramiona i czy sie utrzymasz:)Ja nie lubie jak mnie zdmuchuje.

Pęd powietrza przydaje sie jako hamulec bezpieczenstwa:)

Gilera Eaglet, HondA Cbr 125,Piaggio 125,Kawasaki EN 500,Honda Deauville 650,Kawasaki El 250,Suzuki VL 800, Yamaha FZ 6 S2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/yamaha-fz6-2006-lomza-ixil-CID5-ID7ezW9.html

 

Nie wiem czemu ogladasz tak drogie fz6. 15000 to zbyt wysoka cena bez wzgledu na stan czy wymyślone male przebiegi. Za 15 000 można znaleźć cos lepszego niż fz6. Szukalbym ladnego fz6 za 10 000, nie mowie tylko o moim :-) ale są ładne sztuki do wyrwania w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...