Skocz do zawartości

jakaś 125?????


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Jak masz kase na nowke to strzel sobie endurke 4-suwowa,potem i tak przyda sie do jazdy po lesie lub na pogon za lisem. Jak malutko kasy to naprawde nie wiem co doradzic oprocz 4-suwowych(tanie japonskie duwsuwy nadal nie to samo co DOBRA ETZ 251!-to moje zdanie!)Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio ale nie o to chodzi. BO 4-suwy maja tylko 15 km. A 2-suwy aż 30. Nio i mi zależy na osoagach i w ogóle. A na nówke mnie stać. ALewole teraz kupić jakąs używna i wsadzić po zatarciu kit tuningowy Polini 160cm3. Nio i jak skończe 18 to tą teraz zaoszczędzoną kasę doiłóze do jakiegos innego moto. Nio i wole sciga bo mnie ciagnie w tym kierunku. a n aNSR, Mito lub Rs bym sie nauczył jak mam sie zachowąc na 600 czy wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jak masz kase to nie ma problemu, osobiscie podoba mi sie Cagiva Mito(ta stylizowana na Ducati 916-moja ulubiona marka), ale jak bym mial kase to pewnie wybralbym NSR 125(Troszke wytrzymalsza od niby 916-tki), albo kupilbym CBR 250RR i zarejestrowal na 125 poj.(to niezgodne z prawem). CBR- kreci do konca a na obrotomierzu ma 20( x1000 obr.), no i ma wg. testow 42 km na tylnym kole i 13,50 na 400 m. Tylko pytanie gdzie to kupic i jak zarejestrowac na 125? Jednak do OSTREJ 125 musisz miec koniecznie doswiadczenie , bo niektore sprzety charakteryzuja sie naglym przyrostem mocy w gornym zakresie obrotow(np. pewna remontowana przez nas Aprilia 125), a w "dole" nie jezdza wogole( mimo zaworow na wydechu). Pozdrawiam>Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja osobiscie z calego serca moge ci polecic honde nsr 125rk model 91-93rok (koniecznie wersja wloska, ktora ma 33KM, bo niemieckie maja 27KM). kumpel ma taka, niedawno zrobil remont- nowy tlok, cylinder, pierscienie, sworzen, wszystko oryginalne hondy. do 160 km/h rozpedza sie bez problemu, potem to jush pilowanie, ale licznik zamyka (180 km/h). wiem, malo osob w to wierzy, ze nsr na orginalnych czesciach tyle pojdze, ale to szczera prawda. 0-100km/h ponizej 6s. ostatnio zalozyl stozkowy filtr i jest jeszcze lepiej, kreci sie na obroty jak poje*ana. jak kcesz to moge ci podeslac fotki z ta nsr w akcji. aha kumpel kce ja sprzedac. napisz maila, to wysle ci fotki i jego adresik. naprawde warto. drugiej takiej nsr jeszcze nie spotkalem. jest naprawde dopieszczona. on ma motorki we krwi. jego ojciec jezdzi motorkiem, dziadek tesh jezdzil. zreszta najlepiej skontaktuj sie ze mna przez maila to sie obgada reszte. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...