Skocz do zawartości

KTM 250 GS


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

przymierzam się do zakupu takowego motoru, znalazłem w okolicy następujące ogłoszenie http://olx.pl/oferta/ktm-250-2t-CID5-ID6DW99.html

i jestem skłonny wziąć moto pomimo pewnych braków jak i pewności że będę musiał mu poświęcić trochę czasu, sprzedający dodał że gaźnik został zblokowany przez poprzedniego właściciela (najprawdopodobniej przez przestawienie iglicy) choć nie jest to pewne, sprzedający również pisze że na 1/2 biegu motocykl rwie na świecę natomiast na reszcie jest bardziej stabilny, ze znikomych opisów na internecie wyczytałem że to "istny szatan" i że na każdym biegu ciągnie na koło. Zatem ta wiadomość mnie trochę zaskoczyła, co sądzicie o cenie ? macie jakieś informacje o tym crossiku, daje radę w porównaniu do nowszych modeli, nie będę z niego zawiedziony (rzecz jasna jeśli podzespoły nie będą wyeksploatowane). No ogólnie napiszcie coś o nim :) ja przestudiowałem większość postów jakie znalazłem o nim w całych googlach i szczerze mówiąc jestem zawiedziony brakiem bardziej szczegółowych informacji :/ , z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompresji niestety nie bede w stanie sprawdzic, poniekad z tym modelem nigdy nie mialem jeszcze stycznosci takze nawet nie wiedzialbym jaki ma byc opór na kopce ;) , ale spokojnie liczę się z możliwym remontem, możesz mi powiedzieć czy jest to full cross na tor, ogólnie motor nadający się do skoków, czy jakieś hard enduro, bo sprzedający mi różnie piszą, na przykład teraz natrafiłem na takiego który sądzi że motor nadaje się tylko w teren i że na torze nie będzie jakiejś super frajdy z niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

daj se siana..za 800 zl bym tego nie kupil , niekompletny i niepalacy wrak..

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...