Skocz do zawartości

Zmian amortyzatorów na krótsze z dyny do vrod?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem night rod , wszystko pięknie ładnie , ale nie podoba mi sie tył motocykla tzn. jest wysoko. Mój kolega ma do oddania amortyzatory progresywne o dł 12,5 cala ( ja mam oryginalne 13,5 cala) ale z dyny .Mocowania i wszystko inne pasuje tylko zastanawia me jedno czy taki przeszczep jest dopuszczalny tzn. czy amorki będą pracowały dobrze. Ja uważam , że skoro mam amortyzatory standartowe o przebiegu kilku lat i 30tys km, to prawie nówki progresywne powinny być lepsze ( pomimo tego , że z dyny) czy mam racje?

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie będą sie sprawdzać, będą sztywniejsze nie ze względu że progresywy, zwróć uwage na wahacze w twoim "HD" i kolegi DYNCE , i zobaczysz że u ciebie amor mocowany jest na końcu wahacza a w dynie przed ośką kilka centymetrów i tu jest właśnie szkopuł inna zasada działania wahacza na amor, moja rada jak chcesz te amory od kumpla to zamontuj je do swojego "HD" i gibnij sie troche i sam ocenisz i zadecydujesz ;) tak bedzie naj lepiej będa pasiły zostawiasz jak beda do bani oddasz ( ja tak zaadoptowałem u siebie amory do intrudera 1400 z hondy shadov 1100 były nizsze moj intruz sie wogule w jedna osobe nie uginał a honda była mieka jak tapczan tam te była kwestia mocowania do wahacza to co ci wyżej pisałem) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz racje niestety mój "HD" - jak piszesz to wszystko ma inne - nawet głupie klamki niby Brembo a nie pasują z bit twinów. No nic zakupie amorki do vroda i będzie git.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem night rod , wszystko pięknie ładnie , ale nie podoba mi sie tył motocykla tzn. jest wysoko. Mój kolega ma do oddania amortyzatory progresywne o dł 12,5 cala ( ja mam oryginalne 13,5 cala) ale z dyny .Mocowania i wszystko inne pasuje tylko zastanawia me jedno czy taki przeszczep jest dopuszczalny tzn. czy amorki będą pracowały dobrze. Ja uważam , że skoro mam amortyzatory standartowe o przebiegu kilku lat i 30tys km, to prawie nówki progresywne powinny być lepsze ( pomimo tego , że z dyny) czy mam racje?

 

Witam.kup zestawy obniżające amorki masz tego na ebayu w usa od groma.Lekko obniżysz, ładniej będzie wygladać a nie stracisz na komforcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , ok ale te zastawy relokuja amorki do tyłu, to czym to się różni od założenia amorków od dyny - one tez pójdą do tyłu ( w porównaniu z zamocowaniem oryginalnym) . Po prostu zastanawia mnie to czy na prawdę są aż tak duże różnice pomiędzy amortyzatorami w harleyach o tych samych (lub zbliżonych ) masach własnych.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...