Skocz do zawartości

Gaźnik Keihin 39mm POMOCY!!!


grzechu212
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio kupiłem do swojego motocykla gaźnik Keihin 39mm (przelot rzeczywisty od strony membrany 39.45mm), który podobno latał w KTM 125sx dlatego tutaj piszę ten temat. Fotki gaźnika zamieszczam poniżej. Oznaczenia na korpusie to prawdopodobnie PWK 9KTNA QG9 albo PWK 8KTNA QG9. Problem polega na tym że zaworek iglicowy jest wychodzony i nie trzyma stanu paliwa przez co wylewa się paliwo przez przelewy. Próbowałem zmniejszyć poziom paliwa przez podginanie blaszki na której mocowane są pływaki, ale z marnym skutkiem i na krótką metę ponieważ za parę dni było to samo. Kupiłem jeden zaworek na http://www.larsson.pl , ale kurde okazał się za mały. Może mi ktoś powiedzieć gdzie kupić zestaw naprawczy do tego gaźnika? albo przynajmniej zaworek iglicowy i pływak?

post-78299-0-27043500-1414600378_thumb.jpg

post-78299-0-55633000-1414600383_thumb.jpg

Edytowane przez grzechu212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że Ty mi powiesz :). Z moich poszukiwań w Panu GOOGLE to ogólnie gaźnik Keihin o rozmiarach 36,38,39,40 montowane były prawie we wszystkich znanych markach 2t...Honda, Kawasaki, Yamaha no i KTM. Części gaźnikowe o rozmiarach 36mm do 40mm są praktycznie plug and play tylko kurde chodzi o to żeby znaleźć taki sklep gdzie można kupić takie pierdoły lub zamówić. Najbardziej zależy mi na zaworku bo jest wybity :mellow:.

Edytowane przez grzechu212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwymiaruj swój zaworek , napisz do larssona ewentualnie poszukaj na all

gniazdo przepoleruj wacikiem higienicznym i pastą zaworową nr 1albo wymień jak jest wytarty

innej opcji nie ma

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na ebayu parę rzeczy, zaworek sam wychodzi 50zł, pływak coś koło 70zł, ale przesyłka 130zł, która mi się powiela do każdej rzeczy kupionej u tego samego sprzedawcy :blink:. Napisałem Typowi czy by się nie dało wysłać wszystkich pierdoł w jednej paczce, ale czy odpisze to ciul go wie :dry:...a co do gniazda to zrobię tak jak mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...