Skocz do zawartości

Eskorta weselna 13.09.14


dyssek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Trochę późno wrzucam wątek ale niestety brak czasu przed weselem daje się we znaki...

 

Jako że sam kilka razy uczestniczyłem w eskortach weselnych, a i na mnie przyszła pora, więc oficjalnie chciałbym zaprosić wszystkich chętnych motocyklistów do towarzyszenia mi w drodze z kościoła do sali weselnej.

Na tą chwile jest około 5 moto ale im będzie nas więcej tym lepiej :)

Ślub w Skaryszewie o godzinie 16.00. Natomiast sala weselna w miejscowości Czarna Wieś k. Pionek - wrzucam mapę przejazdu https://goo.gl/maps/Js1D4

Kawałek jest ale myślę że damy rade, na pewno jeden z piątki motocyklistów którzy już są dogadani będzie znał trasę i mam nadzieje że ogarnie przejazd :)

Dodam że my jako para młoda będziemy jechać jednym autem, natomiast za nami będą świadkowie. Fajnie gdyby po drodze się gdzieś nie zgubili.... :D

 

Wiem że późno pojawia się temat na forum ale mam nadzieje że ktoś tu jeszcze zajrzy do soboty :)

 

Pozdrawiam i liczę na dobrą frekwencję :)

 

PS. Oszczędźcie proszę kostke na na sali weselnej :)

Edytowane przez dyssek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem można zrobić drugą akcję, ja niestety w tym czasie pracuję (i to daleko - Łowicz), ale moja piękna (i wolna) siostra będzie się bawić ;)

Cytuję:

 

sobotao godzinie 19:00

za 1 dni
Panowie i Panie! W najbliższą sobotę przyjaciółka mojej Magdy ma swój ostatni wolny wieczór. Pomyśleliśmy, ze moglibyśmy przyszłej Pannie Młodej zrobić niespodziankę i zawieźć dziewczyny z Gołębiowa pod Lubu Dubu. Oczywiście potrzebne jest jak najwiecej motocykli i kaskow. (Akcja charytatywna ale cel szczytny) !!!! Zbiórka o 19.00 na sto. Chętni prosze pisać.

 

 

Więc najpierw koledzy możecie zrobić eskortę, a potem podwieźć 16 (!!) gorących i skąpo ubranych laseczek na wieczór panieński.

Uwaga, ponieważ będzie tam moja siostra to limit prędkości max 30km/h (a przynajmniej chłopak, który ją będzie wiózł :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech trzyma mocno za ... to będzie lepiej działać niż rolgaz :D Ja sie pisze tylko nie wiem czy reszcie odpowiada tak zmienne tempo ;) Z Gołębiowa gdzie ?

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na wariata ale wstępnie się piszę... najpierw jednak trzeba się przywitać z ukochaną teściową a potem zmienić wydech I ogarnąć przegląd, może do 16.30 się wyrobię. Ważne że moto po prawie pół roku zagadało... To do zobaczyska...

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mojej ślubnej powiedziałem o wożeniu dziewczyn na panieński... chwilę przetrawiła i usłyszałem tylko: dobrze ale mojego kasku nie dotykaj :) . I tak nie mam garnka nawet jak bym przyjechał.... a i tak nie wiem gdzie się zbieramy...

Edytowane przez fizyk78

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyk daj spokój z garnkiem .Dla motocyklisty ważniejsza dobra guma :D.



Dzięki wszystkim za dotrzymanie towarzystwa w oczekiwaniu na...:) Piję za zdrowie młodych,bo dobrze że moto padło niedaleko od chałupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo D.D. to jest Doktor Honda co wie gdzie trzeba zaglądać... A jo się szkola na Ślunsku, beda w piuntyk z wicora jak mój szankiel się dokatula... Apropos szankli, znacie to?

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...