Skocz do zawartości

virago 535 - stukanie w silniku, dzwiek jak traktor....


ajronja91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za parcha? Zdecydowanie:) mial sakwy szybke jest generalnie dosc ladny. Ale tego silnika nie przepuszcze jak nie zgodza sie na zwrot to przynajmniej na zdecydowane zanizenie ceny. Tak jak mowie dali taka cene i zapewniali ze super jezdzi sprawny i nigdy nie psul sie. nie wiem sama czy warto zadac zanizenia ceny za uszkodzony silnik z 5300 do np. 2000? Czy lepiej walczyc tylko o zwrot i nie isc na ugody. Bo watpie zeby chcieli wydac 3tys na generalny remont. Takie ceny pi razy oko mi podal mechanik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zwrot . No chyba że już teraz zaczniesz szukac pieca i chętnego na wymianę (a kosztami obciązysz sprzedawcę xv-ki) a reszta moto jest warta tego grzechu (musiłby byc w bardzo dobrym stanie i doposażony , pomijajac silnik ) .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I jak sprawa się zakończyła?

 

Sorry, ale kupić stukający silnik i później mieć pretensje? Bez jaj :huh:

Wiem że jesteś wkurzona, bo każdy by się wkurzył. Ale jak ja bym komuś sprzedał motocyl i po jakimś czasie ten ktoś by przyszedł do mnie to nigdy w życiu bym kasy nie zwrócił. Ską mogę mieć pewność że ta osoba zwyczajnie nie zajechała sprzęta? Wczuj się trochę w role osoby która sprzedała ci moto... kupiłaś stary, używany motocykl więc czego się spodziewałaś? Nowe to w salonie :)

 

Pozdro

Edytowane przez Pi00r3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...