Skocz do zawartości

Honda Shadow VT 800 CJ skoki napięcia


Kardyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj wróciłem w nocy z trasy i miałem mianowicie taki problem .

Grazłem tak ciegle 130-140 Km/h z Warszawy do Białegostoku w połowie trasy , gdy zrobiło się ciemno włączyłem długie światła wraz ze szperaczami bocznymi ( tak mam zrobioną elektrykę że od razu się włączają z długimi ) . Jechałem tak na długich aż do samego Białegostoku i na pierwszych światłach w Białym zgasiłem długie światła . Ruszając motor zaczął mi przerywać jakby iskry nie było na którymś garze to włączyłem z powrotem długie i było normalnie . Przejechałem prawie przez całe miasto i na ostatnim skrzyżowaniu znów to samo gdy wrzuciłem kierunek .światła mi przygasły ,a kierunek zaczął szybciej migać , motor czaczął się dławić i zgasł. Próbująć go odpalić ponownie , starter nie reagował , czasem było słychać jakieś cyknięcie w przekaźniku .

Zadzwoniłem do domu po pomoc i motor odpaliliśmy na pych , jak zaczął się dławić i strzelać z wydechu na krótkich światłach to od razu włączyłem długie i jakoś te 5 km do domku dojechałem . Motor od tego zdarzenia na wyższych obrotach dawał mocniejsze światła coś jakby miał prądnice zamiast alternatora .

 

Jeśli ktoś miał podobny przypadek lub słyszał o czymś takim niech się wypowie swoją dobrą radą .

Osobiście podejrzewam regulator napięcia , ale znając życie mogę się mylić .

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc Kardyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. właśnie doszłem co i jak i okazało się że jakieś zwarcie w akumulatorze . Podłączylem kablami baterię od auta i działa wszysto cacy .

Teraz tylko wystarczy wymienić bateryjkę na nową i można dalej śmigać .

Pozdrawiam i szerokości

 

Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...