Skocz do zawartości

Książki serwisowe


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ostatnio nowy sklep internetowy. Głównie książki serwisowe, ale mają tam też i inne pozycje książkowe. Wygląda bardzo ciekawie, sporo tytułów. Chłopaki zapewniają, że jakby czegoś brakowało w ofercie mogą pszukać i sprowadzą..

[shadow=yellow:08bfbaf2a7]www.motopublica.pl[/shadow:08bfbaf2a7]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko mały problem. W odróżnieniu od orginalnych książek, te, to kserokopie wątpliwej jakości... Bez żadnej gwarancji i pewności co się dostanie. Nie mówiąc już o tak prozaicznej sprawie jak prawa autorskie, czy zwykła ludzka uczciwość. Ja zostaje przy orginałach, szczególnie, że nie są to wielkie pieniądze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

WITAM.

 

tutaj też są serwisówki i instrukcje do różnych moto: http://chudzikj.republika.pl/Ceny/index.htm

pozdr.

 

KUPIŁEM NA TEJ STRONIE SERWISOWKE DO SUZUKI GSX ALE NIESTETY TAK JAK RYSIEBRZYTWA NAPISAŁ KSEROKOPIE SĄ FATALNEJ JAKOŚCI. DOWIEDZIAŁEM SIĘ O TYM DOPIERO GDY DOSTAŁEM PŁYTĘ DO DOMKU. NIE DOŚĆ ŻE STRACIŁEM PIENIĄDZE (30 ZETA) TO JESZCZE SIĘ ZDENERWOWAŁEM, DLATEGO MOIM ZDANIEM LEPIEJ ZAPŁACIĆ TROCHĘ DROŻEJ, ALE KUPIĆ ORGINAŁ. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
KUPIŁEM NA TEJ STRONIE SERWISOWKE DO SUZUKI GSX ALE NIESTETY TAK JAK RYSIEBRZYTWA NAPISAŁ KSEROKOPIE SĄ FATALNEJ JAKOŚCI. DOWIEDZIAŁEM SIĘ O TYM DOPIERO GDY DOSTAŁEM PŁYTĘ DO DOMKU. NIE DOŚĆ ŻE STRACIŁEM PIENIĄDZE (30 ZETA) TO JESZCZE SIĘ ZDENERWOWAŁEM, DLATEGO MOIM ZDANIEM LEPIEJ ZAPŁACIĆ TROCHĘ DROŻEJ, ALE KUPIĆ ORGINAŁ. POZDRAWIAM

qrcze odemnie chcieli za serwisowke 500zl yamahy yz125 jezeli ktos posiada xsero albo cos to kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...