Skocz do zawartości

Rumunia, Turcja, Grecja, Albania, Czarnogóra i Chorwacja


MartinWroc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Za trochę ponad tydzień ruszam na trasę jak w temacie. Całość rozłożyłem na 5 tygodni, z czego 3 tygodnie będą na greckich wysepkach, gdzie wiatr sprzyja też kitesurfingowi. Ja jadę motocyklem, ale jedzie też samochód (Toyota Land Cruiser) z prysznicem, lodówką i spaniem w środku. Jedyny problem to brak kierowcy w tamtą stronę ;)
Ktoś może chce się dołączyć własnym sprzętem lub do auta?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dookoła świata się nie wybieram. W zimę i wiosnę byłem w Azji.

A co do tego tripa to nie szukam zawodowego kierowcy, tylko podróżnika i dzielimy się kosztami za paliwo/ autostrady. A plan tripa chyba dość dobry. Na pewno będzie trasa Transogradzka, może też Transalpina, wybrzeże Morza Czarnego, a w powrocie Meteory, Czarnogóra, Dubrownik itp.

Mniej więcej tak się plan rysuje: http://kitelancers.com/posts/kite-moto-greece-trip?lang=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli w Turcji zapomnisz (lub im braknie) na granicy kupic te ich smieszna winiete z czipem to przed wiazdem na autostrade przed pierwszymi bramkami jest mozliwosc jej kupienia - tuz obok ichniej policji.

Zycze niezapomnianych wrazen drogowych z przejazdu przez Stambul :D

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch uliczny w Stambule to wolna partyzantka dla europejczyka ale nie to co na prawdziwym wschodzie. Taki przedsmaczek :)

Uwazaj na jadacych pasem awaryjnym w przeciwnym kierunku :)

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch uliczny w Stambule to wolna partyzantka dla europejczyka ale nie to co na prawdziwym wschodzie. Taki przedsmaczek :)

Uwazaj na jadacych pasem awaryjnym w przeciwnym kierunku :)

Spoko jestem przyzwyczajony. Uczyłem się jeździć na motorze w tym roku w Tajlandii i Kambodży. Tam pas awaryjny uznawany jest za oficjalny pas do jazdy pod prąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...