Skocz do zawartości

ogloszenie do oceny


Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak kolega wyżej, zastanawia mnie jak do pracy jeździł niezarejestrowanym motocyklem i to jeszcze na oponach terenowych, co on w lesie pracuje? Duga sprawa robił remont, sam? I na czym ten remont polegał, na wymianie tłoka i pierścieni. Z innej strony czy na innej aukcji będzie lepszy, nie wiadomo, jedno jest pewne, że taki motor kupuje się do katowania i raczej nikt go nie oszczędzał, jak jest blisko to podjedź obejrzeć z kimś, co się zna, jak daleko to sobie odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nie daleko, bylem sam no i jak to sam zapalałem na zimnym na rozruszniku no to od strzła chwile chodził no i przejechałem sie na poczatku troche w wydech strzelał, potem juz przeszło.. niewiem co robić, bo za 8000 to chyba i tak nie jest jakoś mega drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jeszcze jakieś fundusze, żeby naprawić to co zaniedbał użytkownik, w 4t to zazwyczaj zaworki, tłok, cylinder, łożyska i korba (mówie już o kompletnym remoncie silnika) to ja bym go brał. Zwróć uwagę jeszcze na tarcze hamulcowe i zawieszenie, może coś się uda utargować a później będziesz mógł sobie to sam zrobić.

 

Ja ostatnio kupiłem sx'a 125 00 za 4100 i własnie wydawał się padaka a okazało się, że tylko trzeba wymienić dzwignie zmiany biegów i takie drobne rzeczy + remoncik się na zimę szykuje a moto jest bardzo spoko, jedyny mankament na który ty tez powinieneś zwrócić uwagę to czy śrubka od wylewu oleju nie ma zerwanego gwintu, niby nic ale żeby przegwintować trzeba się dostać do środka karteru..

 

 

EDIT ja bym jeszcze odkrecił ten dekiel i zabezpieczył kabel od statora który wychodzi nie zaizolowany..

Edytowane przez arkes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...