Skocz do zawartości

Suzuki Bandit 600 N 2005 r. Komputer, Idealny, Kultowy Olejak !!


Mad Jaro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam SUZUKI Bandit 600N. Ostatni wypust olejaka 2005r. Przebieg 100% oryginalny 15000 mil. Jak go sprowadziłem to miał 3000 mil przebiegu. Motocykl w moich rękach od 2007r. czyli przeszło 7 lat bezawaryjnej jazdy. Wszystkie serwisy wykonywałem samodzielnie (nie ufam warsztatom) od zmiany filtrów, oleju przez regulacje zaworów, synchronizacje gaźników, montaże wszelkich akcesoriów etc.

Co sezon motocykl miał wymieniany olej i filtr, obecnie jest zalany VALVOLINE SynPower 10W40 oraz filtr MANN. W 2012 wymieniłem akumulator i napęd. W zeszłym roku 2013 wymieniłem łożysko główki ramy (co sie okazało niepotrzebnie bo wystarczyło stare dokręcić), łożyska wraz z uszczelniaczami kół i zabieraka FAG, założyłem też stalowe przewody hamulcowe. W tym roku 2014 świece zapłonowe DENSO.

Motocykl posiada unikatowy KOMPUTER pokładowy, który również samodzielnie został przeze mnie zaprojektowany i wykonany, wyświetla informacje takie jak: (mogę podesłać filmik jak to działa)

- temperaturę oleju

- temperaturę powietrza

- ilość paliwa w zbiorniku w L oraz przelicza na dystans do następnego tankowania

- pokazuje napięcie ładowania

- elektroniczny obrotomierz

- SHIFTLIGHT (można ustawić przy jakich obrotach ma się zapalać dioda zmiany biegu)

- WYŚWIETLACZ BIEGÓW

Dodatkowo w motocyklu zamontowane są:

- gmole

- przewody hamulcowe w stalowym oplocie (przód i tył)

- stelaż GIVI oraz kufer

- owiewka PUIG

- bardzo ładnie brzmiący tłumik LASER

Napęd jest w idealnym stanie , zarówno zębatki jak i łańcuch (jeździłem z automatyczną olejarką), kloców odkąd go pupiłem nie wymieniałem (a jest jeszcze spora połowa) co też świadczy o stylu jazdy. Opona przód dobra, tył trzeba by już się rozglądnąć za nową.

W sezonie przejeżdżałem około 2000km (mało jeżdżę z uwagi na pracę). Sprzedaję wyłącznie z powodu przesiadki na Bandit 1200S którego już kupiłem.

Cena 10500PLN, duża, ale motocykl jest naprawdę zadbany i pracuje idealnie, żal mi się z nim rozstawać. Przygotowany do sezonu w 100%, miałem nim robić w tym roku Chorwację.

 

post-10597-0-59349400-1408046936_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę kupować Twojego Bandziora, ale zaintrygował Mnie ten komputer. Jeśli to nie problem wrzuć filmik pokazujący jak to działa. :)

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...