Skocz do zawartości

Problem z elektryką HONDA NTV REVERE 92r


marcin13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nabyłem niedawno NTV Revere 92r, podczas jazdy padła mi elektryka a wyglądało to dziwnie bo najpierw padły migacze z prawej strony, po chwili jazdy z lewej, następnie padły kontrolki,póżniej obrotomierz ze wskażnikiem temperatury kontrolka oleju i stopki oraz tylne oświetlenie, jedyne co działa to światła drogowe z przodu, brak stopu naturalnie. Motocykl odpala i jeżdzi normalnie, od czego zacząć, gdzie znajdują się bezpieczniki?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Reverce skrzynka bezpieczników znajduje się po prawej stronie za plastikowym panelem pod siedzeniem. Druga skrzynka z bezpiecznikiem głównym i przekaźnikiem rozrusznika znajduje się za panelem z drugiej strony. Gdybys szukał regulatora napięcia to go nie zobaczysz w ogóle bo znajduje się za puszką akumulatora. Po drugiej stronie tej kieszeni w której standardowo powinien być fabryczny komplet kluczy. Dostac się do niego masakra :banghead:

 

Zacznij od sprawdzenia bezpieczników, a potem leć po kolei i czyść wszystkie kostki. Wygląda to ciebie jakby zamokła skrzynka i zaczęło jarać bezpieczniki jeden po drugim

 

ps. jakby co wal smiało bo mam też Reverkę. Póki co do ogarnięcia i czeka w kolejce ale za to mam książkę od Haynesa o niej. Raczej jest tam wszystko co tylo o Reverce byc może.

Edytowane przez rozkosmany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś mam urlop to zabiorę się za moto, dziękuje za odpowiedzi zobaczę co zdziałam.



okazało się że bezpiecznik był przepalony akurat był odpowiedzialny za wszystko co nie działało, a przyczyną problemu był przedni prawy kierunkowskaz, ktoś jego środek dokładnie to w co się żarówkę wkłada dał z innego motocykla był niedbale przewód polutowany i zrobił zwarcie ot to wszystko, polutowałem to i będę szukał oryginalnej części żeby się to nie powtórzyło ponownie temat uznaje za zamknięty, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...