Skocz do zawartości

CBR600F1 PRZYCUMOWANA W MOIM GARAZU!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak jezdzisz, ale z tego co piszesz to moze i masz pojecie, chodzi jednak o kwestie formalna jazdy bez prawka.

 

dziwie sie tez Twoim rodzicom, ze w wieku 15 lat kupili Ci cebrę, no ale cóż jesteś ich dzieckiem i to już chyba ich sprawa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qler' date=' ja nie mam prawka i moge powiedziec ze jezdze duzo i ze ujezdzalem juz kilka maszyn.... czasami nawet wychodzi tak ze zrobie za dzien powyzej 200km, a to dlatego ze jezdze ponad 40km w jedna strone do konia, bo niestety narazie az tyle od domu mojego stoi, ogolnie duzo spraw zalatwiam po miescie za starego, ale nie zamierzam dalej sie tlumaczyc[/quote']

nieno spoko, tylko mnie to dziwi nieco

 

ale wiesz ze przy pierwszej kontroli starsi sobie zaplaca dosc sporo i bedziesz mial utrudione zdawanie na prawo jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde widze że to jest jak walka z wiatrakami.... nic nie zdziałamy pisząc mu "że go złapią" lub "ze to nie rozsadne" itp... już raz tak było... w sprawie Artura który to kupił sobie SRADa 600... :buttrock: ale co tam jego sprawa jak go nie złapią ani nie wy*ebie dzwona to bedzie się cieszył urokami czterosuwowej szesćsety.... pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde widze że to jest jak walka z wiatrakami.... nic nie zdziałamy pisząc mu "że go złapią" lub "ze to nie rozsadne" itp... już raz tak było... w sprawie Artura który to kupił sobie SRADa 600... ale co tam jego sprawa jak go nie złapią ani nie wy*ebie dzwona to bedzie się cieszył urokami czterosuwowej szesćsety.... pozdro....

 

Ale jak rozjedzie jakiegoś dzieciaka albo pijak napatoczy ci się pod koła to kraty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moim zdaniem kupno takiego grata to bardzo nieodpowiedzialna decyzja i naszym obowiązkiem jest wyperswadować koledze jazdę bez uprawnień albo, chociaż uświadomić konsekwencje takiego zachowania.Ty jesteś nieletni, więc nic ci nie zrobią, ale zamkną twojego starego i kto wtedy zarobi na chlebek?

Myślę,że rozsądniej byłoby pozostać przy jakiejś mniejszej maszynie, bo wtedy jesteś legalny i jeździsz bez stresa.Co do doświadczenia to pamiętaj nawet wytrawnego oblatywacza może sponiewierać taka maszyna, więc naprawdę uważaj, bo z 2 kołami to nie ma żartów?!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde widze że to jest jak walka z wiatrakami.... nic nie zdziałamy pisząc mu "że go złapią" lub "ze to nie rozsadne" itp... już raz tak było... w sprawie Artura który to kupił sobie SRADa 600...  ale co tam jego sprawa jak go nie złapią ani nie wy*ebie dzwona to bedzie się cieszył urokami czterosuwowej szesćsety.... pozdro....  

 

Ale jak rozjedzie jakiegoś dzieciaka albo pijak napatoczy ci się pod koła to kraty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moim zdaniem kupno takiego grata to bardzo nieodpowiedzialna decyzja i naszym obowiązkiem jest wyperswadować koledze jazdę bez uprawnień albo, chociaż uświadomić konsekwencje takiego zachowania.Ty jesteś nieletni, więc nic ci nie zrobią, ale zamkną twojego starego i kto wtedy zarobi na chlebek?

Myślę,że rozsądniej byłoby pozostać przy jakiejś mniejszej maszynie, bo wtedy jesteś legalny i jeździsz bez stresa.Co do doświadczenia to pamiętaj nawet wytrawnego oblatywacza może sponiewierać taka maszyna, więc naprawdę uważaj, bo z 2 kołami to nie ma żartów?!!!!!!!!!!!!!

 

......po drugim dniu uzytkowania mojej cbr nie sprawia mi problemu jazda nia.  

 

qler, ja nie mam prawka i moge powiedziec ze jezdze duzo i ze ujezdzalem juz kilka maszyn....

 

 

Panie starszy, szkoda strzępić jęzora ( można go lepiej wykorzystać :twisted: ) , przeca widać że to następny Rossi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej zdaje sobie sprawe z tego ze konsekwencje jazdy bez prawka sa duze, za rok robie a1 zeby chociaz takie miec - zawsze to lepiej niz bez,

 

a z tym ze rodzice kupili to nie do konca tak - bo w miare sam na nia nazbieralem, tzn zaczelo sie od simsona kilka lat temu, sprzedalem go drozej niz kupil go sobie ojciec kiedys tam "bo zawsze takiego chcial miec", potem kupilem za pieniazki z simsona suzuki rg, sprzedalem drozej, kupilem dwie nsr, [znaczy w kolejnosci ale juz mi sie nie chce pisac], jedna sprzedalem i za pieniadze z niej kupilem cbr... druga sprzedam i oddam kase rodzicom.

 

 

dzisiaj mi sie przepalil bezpiecznik ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej zdaje sobie sprawe z tego ze konsekwencje jazdy bez prawka sa duze, za rok robie a1 zeby chociaz takie miec - zawsze to lepiej niz bez,  

dobrze ze sobie zdajesz sprawe

wkoncu twoj problem to bedzie wtedy :buttrock:

a prawko A1 i moto 600ccm to tak samo jak i bez, czyli jazda bez uprawnien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ciekawe czy co niektórzy rodzice wiedzą co kupują ich pociechy............taka tam zabaweczka , skuter prawie.... :buttrock:

 

wiedza, nie boj sie o to

 

no to chyba tym gorzej....nie rozumiem ,że dorosła osoba świadomie kupuje swojemu 15 letniemu synowi taki moto dsokonale wiedząc co to za maszyna....no ale co tam...nie będę Ci tu moralitetów prawić co najwyżej mogę życzyć Ci powodzenia- - trzymaj się dzielnie na tej cbr skoro już ją masz i żadnych wypadków żeby tu nie było !!! :buttrock:

 

pozdrowionka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje sprzęta oraz odwagi, ja bym się troche bał kupować motorek który nie był jeżdżony turystycznie :mrgreen: przyznam się że zazdroszcze, mnie niestety nie stać na taki wydatek :buttrock: . Bezproblemowej eksploatacji życze

ps. zapodajcie fotki tu a nie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...