Skocz do zawartości

nauka


Ophelia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie większość sobie pomyśli "dziewucho je*nij się w czoło a będzie wesoło"...ale co tam "raz kozie śmierć"(najwyżej zostanę zabita śmiechem) , szukam kumpla lub kumpeli z Podkarpacia(oczywiście posiadającą brumka),który/a bezinteresownie by mnie chciał/a podszkolić(chodzi o praktykę) w związku z jazdą na motocyklu,bo mam zapał,aby się uczyć a że w ogóle praktycznie nie znam na Podkarpaciu nikogo,bo się przeprowadziłam z północy Polski to miło by było trochę ludzi poznać o identycznych zainteresowaniach ;) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie taniej wyjdzie zamówić z dowozem nawet jakąś azjatke z ukrainką do kupy.Mogą nawet pizze przywieźć a i tak wyjdzie pewnie taniej niż naprawa moto.Chyba że na sucho ta nauka.Wykup lekcje za 200 pln będzie ze 4 godziny pod okiem specjalisty.Jeśli bardziej idzie o wyrwanie motocyklisty to każy region ma swoje miejsca gdzie takowi sie spędzają by poryczeć /Radom 100 czy wawa jakieś tam cargo/ nocami.Takie rykowisko.Tyle że nie jest lekko.Taki to i nie pije,/są takie co podobają się dopiero po którejś kolejce/a jak laska chce do knajpy czy cokolwiek to zaraz przelicza na ilość tankowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie taniej wyjdzie zamówić z dowozem nawet jakąś azjatke z ukrainką do kupy.Mogą nawet pizze przywieźć a i tak wyjdzie pewnie taniej niż naprawa moto.Chyba że na sucho ta nauka.Wykup lekcje za 200 pln będzie ze 4 godziny pod okiem specjalisty.Jeśli bardziej idzie o wyrwanie motocyklisty to każy region ma swoje miejsca gdzie takowi sie spędzają by poryczeć /Radom 100 czy wawa jakieś tam cargo/ nocami.Takie rykowisko.Tyle że nie jest lekko.Taki to i nie pije,/są takie co podobają się dopiero po którejś kolejce/a jak laska chce do knajpy czy cokolwiek to zaraz przelicza na ilość tankowań.

O ja pie*lę....ja nikogo nie rwę, mam faceta :) Szukam bardziej znajomych, którzy uwielbiają te klimaty, bo mój luby ma to w d....... i zazdrosny o to :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnej mądrej książce jest napisane, że nauka od znajomych przynosi raczej mizerne efekty ;-) Jak kolega wyżej mówi - kurs doszkalający to jest to. No chyba że chodzi stricte spotkanie towarzyskie (nie mylić z randkami) to różnego rodzaju moto zloty jak najbardziej.

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

 

Edytowane przez Quanti86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pie*lę....ja nikogo nie rwę, mam faceta :) Szukam bardziej znajomych, którzy uwielbiają te klimaty, bo mój luby ma to w d....... i zazdrosny o to :>

No widzisz i już łatwiej znaleźć nić porozumienia jak odpadnie temat nauki na czyimś motocyklu.Pewnie znajdzie się i ktoś z okolicy kto zabierze na plecak.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz i już łatwiej znaleźć nić porozumienia jak odpadnie temat nauki na czyimś motocyklu.Pewnie znajdzie się i ktoś z okolicy kto zabierze na plecak.Powodzenia.

Nie chcę być TYLKO plecakiem :banghead: :) Znajdę swojego góru i mnie nauczy o! :biggrin: Trzeba być optymistą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno, moja pierwsza nauka corki ( nie szkolilem wtedy jeszcze kat. A ) skonczyla sie tym, ze zlamala noge - duzo szczescia wiec z " profesjonalista " zycze.

 

Od tego sa szloly i ludzie ktorzy maja pojecie ( a rzynajmniej powinni. Amator bardziej Ci zaszkodzi niz pomoze.

 

szkolacy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziewczyno, moja pierwsza nauka corki ( nie szkolilem wtedy jeszcze kat. A ) skonczyla sie tym, ze zlamala noge - duzo szczescia wiec z " profesjonalista " zycze.

 

Od tego sa szloly i ludzie ktorzy maja pojecie ( a rzynajmniej powinni. Amator bardziej Ci zaszkodzi niz pomoze.

 

szkolacy.

 

:crossy:

Z jednej strony racja,że profesjonalista,który się zna na tym etc. etc. ,ale nie zgadzam się do końca,że amator zaszkodzi (znaczy może ,ale wcale nie musi ;)z takiej perspektywy też można patrzeć )A poza tym w szkole wezmą za to kasę(a narazie nie posiadam)a warto by było mieć jakąś wiedzę dodatkową na ten temat :rolleyes: no i tym samym liznąć praktyki.Czyż nie? :happy:(miałam kiedyś takową okazję,ale to było stanowczo za krótko,abym mogła cokolwiek z tego zapamiętać) No i przy okazji poznać kogoś (ale nie w celach matrymonialnych,bo nie o to tutaj mi chodzi, od tego są inne portale :dry: )

Edytowane przez Ophelia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie miałaś nigdy do czynienia z moto to chyba ktoś z 125 cm może by zaryzykował i próbował praktyki, każdy inny powyżej to już ryzyko .Jeśli Cie ciągnie na moto to może zacząć od skuterka ? :)

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ironia sam zaczynałem od skutera i innych motorynek , chodzi o obycie z jednosladem na drodze . To może określisz jaki motocykl odpowiadałby Ci żebyś mogła go dosiąść ?

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę uczciwie: miałam jedynie styczność z mini chopperem Kingway lecz dość krótko (usiłowałam coś tam go poskramiać,na początek oki był) :rolleyes: no,ale nie mogłam dalej praktykować,bo szybko odprawiłam właściciela z kwitkiem no i nie mogłam kontynuować dalej z wiadomych względów :blush: Też bym taki maluszkiem na początek nie pogardziła tylko chciałabym trochę wyżej sobie postawić poprzeczkę :) Napewno jakiś Chopper lub Cruiser odpowiadałby mi :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...