Skocz do zawartości

Kufry, tankbag do Kawy ZX-12R


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie, proszę o info co można założyć do tej kawy? Najbardziej interesował by mnie jakiś większy tankbag. Chciałbym uniknąć przykręcania stelaży. Będę wdzięczny za każde info lub link..

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zestawy bagażowe, polecam Ci tą stronkę: http://shop.sw-motech.com/en/by+motorbike+or+scooter/KAWASAKI/ZX+12+R+Ninja/index.htm

jest to odnośnik do oferty SW-MOTECH przeznaczonej do Twojego motocykla. Może coś takiego Ci się spodoba, w razie pytań, szrajbnij mi PW to Ci coś mogę powiedzieć więcej, bo sprzedaje dużo produktów SW-Motech.

Największy w Zielonej Górze Sklep motocyklowy - DK Motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz osobny zestaw mocowania. Jak dokładnie się przyjrzysz stronce i katalogowi to zakumasz. Mocowań masz kilka rodzajów. Stare, nowe i oba chyba mają opcję podłączenia kabelka, np. do naładowania telefonu w trakcie jazdy. Kabelek zasilasz od motocykla do uchwytu a uchwyt poprzez piny zasila coś co masz w tankbagu. Ważne, że tankbag musi mieć ten sam typ mocowania co uchwyt.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

German - ja korzystam z tego i tego, bo jeżdżę we dwójkę. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Tankbag nie wymaga stelaży i szybciej go zamontujesz. objętość jego jest jednak nieporównywalnie mniejsza niż kufrów. Chyba, że myślisz o kufrach tekstylnych na tylne siodło.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by była jedna możliwość to nie było by problemu :) Doszedłem do wniosku, że chyba dla mnie najlepszym rozwiązaniem były by torby tekstylne na tylne siodło.

Filipr - widziałem kilka (chyba twoich :) ) aukcji. Co byś polecił w bardziej przystępnych cenach do zamocowania na zx12r.

Kolegę z DK Motocykle, też proszę o info. SW-MOTECH - wyglądają zawodowo ale trochę drogo wychodzi jeśli wezmę pod uwagę, że będę dość rzadko z tych akcesorii korzystał.

 

Z góry dzięki za porady,

Edytowane przez german
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

German - ja nie mam żadnych aukcji, nie zajmuję się handlem częściami ani akcesoriami do moto :) Zajmuję się czymś zupełnie innym ;)

Po prostu kupiłem taki tankbag i trochę czytałem przed zakupem. Stąd info ode mnie o tych rodzajach itp.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) zbieg okoliczności nick'ów.. Kupiłem kufry Oxforda First Time Luggage Panniers. Niebawem polecę w trasę, a jak wrócę i nie zapomnę to wrzucę info jak się spisały.

Wszystkim wielkie dzięki za każde info.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...