Skocz do zawartości

wrażenia z jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Na przod i tyl tez nie stawiam bo nie mam bardzo czym wiec czy to jest naprawde takie czadowe ??

 

co Ty pierrrrr :twisted: jak nie masz czym wsyztskim da rade :!: :!: :!:

 

a może nie probuj bo może będziesz miał tak jak ja :mrgreen: jak już wyjade w miasto nie ma opcji coby pionów nie wykręcać hehe

 

hehe a zakrety to zakrety składam sie bo musze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakrety sa cool...a wiesz tak naprawde dlaczego sa bardziej cool? Dlatego ze wyzwalaja adrenaline, dlatego ze nie latwo jest naprawde ostro popylac na winklach i dkladnie to sama jest z extremalna jazda- tez starasz sie robic to na maxa, nie jest to wcale taki banalnie proste jak sie wydaje gdy patrzy sie z boku i w zylach pojawia sie mnostwo adrenaliny!

Dlatego(miedzy innymi) tak bardzo to wszyscy lubimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty pierrrrr :twisted: jak nie masz czym wsyztskim da rade :!: :!: :!:

 

hehe tylko u mnie jest taka sprawa ze jeszcze nie załozyłem klocków hamulcowych na przod, a łancuch jest na wykonczeniu i po kilku próbach napewno się zerwie :mrgreen: :mrgreen: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tylko u mnie jest taka sprawa ze jeszcze nie załozyłem klocków hamulcowych na przod, a łancuch jest na wykonczeniu i po kilku próbach napewno się zerwie

 

 

To se sprzęta napraw i wiksa bo jazda niesprawnym moto to jest jeszcze bardziej niebezpieczne niż walenie pionów w centrum miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie siedze w USA, niecala godzine drogi na zachod od Bostonu(miasto Worcester).

Jestem tu juz poltora miesiaca(cos kolo) i juz troche w temacie stuntu motocyklowego sie dowiedzialem jak to wyglada sprawa.

Mialem okazje byc juz nawet na dwoch freestylowych imprezach(gospodarzami byla ekipa Xclusive Freestyle Riderz). Wszystko odbywalo sie w samym centrum miasta, na najglowniejszej lulicy. Ci ktorzy ogladali film uliczni wojownicy ze swiata motocykli powinni kojarzyc taki tunel(zamkniety dla ruchu na czas zawodow) w ktorym kolesie na motorach pokazywali to i owo a potem byly jakies migawki z ciezarowki ktora palila guma i ziala ogniem z kominow. To wlasnie jest to miejsce i ta impreza na ktorej bylem(dwa razy).

Jak chcecie to macie filmik z tej imprezy,kolesie naprawde niezle wymiataja.

http://www.eastcoastautosales.com/JaY/Vide...hort%20clip.wmv

A co do tematu,fotki super.Oby tak dalej panowie!

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy ekipę radziejowicką :banghead:

Widzę,że w końcu i tu pojawił się jeden z najmedialniejszych jej członków i wzbudził niezły podziw i zainteresowanie :buttrock: Nie wiem co na to TDF (nasi umoralniacze).Parę osób już na 4um o Was pytało i myślę,że można kiedyś się ustawić na śmignięcie do G. w jakąś niedzielę,ale nie wiem czy 4umowe sprzęty dadzą radę :buttrock: :banghead:

pozdrawiam serdecznie,baw się dobrze

do zobaczenia w G. lub ew.w 2oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...