Skocz do zawartości

KTM SX 125 (stary ale jary!)


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie wreszcie moto ;) Co prawda musiałem w niego włożyć trochę kasy i pracy, ale myślę że się opłacało. Szczerze mówiąc to dałem za niego 3500zł ;) Ale rozbierałem dosłownie cały silnik i jedynie była uszkodzona jedna zębatka i taracze sprzęgła do wymiany, reszta prawie idealna! Może to dziwne, ale ten silnik wygląda jakby nie był nigdy używany (tłok jest idealny, nikasil rownież, skrzynia biegów cud miód). Aaa zapomniałem dodać, że to rok 1993. Może ktoś wie czy zwieszenie Kayaba jest dobre? Mam tam takie wsadzone ale nie wiem czy to jest dobre. Jak myślicie dlaczego ten motor był taki tani??? Rozbierałem go całego na czynniki pierwsze i musiałem wymienić jedynie tarcze sprzęgłowe, jedną zębatke w silniku, kupić kopkę. Aha, mam też tłumik od rocznika 1999, czy on coś zmienia??? Co w ogóle sądzicie o moim motorku??? Z góry dziekuje za odpowiedzi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500 za 11 letni motocykl to chyba normalna cena, zwłaszcza że jest to motocykl crossowy z którego już na zawodach użytku nie zrobisz więc nadaje sie tylko do użytku rekreacyjnego - to też wpływa na cene. poza tym te ceny które są na allegro to tylko pobożne życzenia sprzedawców ;) zwykle są 30%-40% zawyżone dlatego że mało jest ogólnie motorów do sprzedania w stosunku do samochodów i często sprzedający sam dyktuje cene.

jak chcecie zobaczyć dobre ceny to sprawdźcie tą husqvarne cr 125 z 2003 roku na tej stronie http://www.motocross.prx.pl/sklep_polska.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie zobaczyć dobre ceny to sprawdźcie tą husqvarne cr 125 z 2003 roku na tej stronie http://www.motocross.prx.pl/sklep_polska.html  

 

Na część motocykli mają dobre ceny ale to sie tyczy nowszych roczników bo te starsze troche dużo u nich stoją np cr 125 z 94 roku za 6500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na część motocykli mają dobre ceny ale to sie tyczy nowszych roczników bo te starsze troche dużo u nich stoją np cr 125 z 94 roku za 6500

rzeczywiscie te starsze są droższe

no ale Kawasaki KX 125 2000r 9000zł

Husqvqrna 125 1998r. 6800zł

KTM SX 125 2000r. 9000zł

Yamaha YZ 125 2000r. 10000zł

Husqvarna CR 125 2003r. 11000zł

Honda CR 125 1999r. 9000zł

Yamaha YZ 125 2002r. 11000zł

Suzuki RM 125 1999r. 8000zł

 

Chyba nastepny motor kupie od nich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle to sprowadzają je z Czech.

no dokładnie, motory mają z czech dlatego nie są tak drogie i są dobrze utrzymane. Co z tego że masz 600km ale chyba lepiej raz przejechać te 600km i kupic dobry motor za dobrą cene niż kupić złom od sąsiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...