Skocz do zawartości

Supermoto/Enduro do 10tys? (miasto/mini turystyka/kanapa 2os)


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki supermoto/enduro polecilibyście do miasta w cenie do 10 tys ?

Zależy mi aby był ekonomiczny, dosyć zwinny (50-60KM) i miał stosunkowo jak na ten typ dużą/wygodną kanapę do małej turystyki w obrębie kraju z plecaczkiem, oraz możliwością ewentualnej przejażdzki z kobietą (która znienawidziłaby mnie gdybym kupił moto na którym nie mogłaby sie przejechać ze mną, stąd ten widzimiś).

Zrezygnowałem z typowego enduro/turystyka ze względu na gabaryty miejskie, wagę/szerokość.

 

Podobno KTM LC4 nie ma sobie równych w tej półce cenowej, pytanie czy spełni moje wymagania odnośnie kanapy etc ?

Wizualnie najbardziej mi podchodzi Yamaha XT660(X?) ew. Honda FMX.

Dziękuję za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Yamaha XT660R różni się czymś oprócz przednim kołem od XT660X ?

Podobno Supermoto to zmodyfikowane Enduro, czy w tym przypadku mogę do XT660R z kołem 21' na przodzie, zmieniać na 17' i już mam "ciężkie supermoto"? Czy 17' nie wejdzie w miejsce 21' w XT660R ?

 

A jakieś Husqvarny, Suzuki może, czy raczej do moich potrzeb trafiłem w sedno z XT i nie znajdę nic ciekawszego w tej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie sa to trasy po 400 km w dwie osoby to LC4 da rade , sam zrobilem nim 400 km na raz pol na pol off i asfalt i ok 100 w terenie w dwie osoby :) , ale i robilem po 500 km w offie na raz :) oczywiscie sam :)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...