Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Taka racja jest dobra siedzac przed komputerem. Za chwile bedzie ci brakowało wszystkiego - mocy, przyspieszenia, predkości / (...)

 

chciałbym zobaczyć, jak wszyscy mistrzowie kierownicy mocni w klawiaturze wykorzystują w pełni możliwości swoich "za słabych" maszyn. potem w bieszczadach pełno takich, 2 litry w silniku mało, ale zakręty na kwadratowo i 30kmh... nie znam Cię, Marku, ale tak mniej więcej mi ta wypowiedź brzmiała, bez urazy

 

o brakującej mocy czy możliwościach można mówić po 2-3 latach jazdy; najpierw trzeba nowy motocykl poznać i nauczyć się korzystać z jego możliwości. ja zaczynałem na xv535, potem miałem xj600, r1100rs, xtz660, a i tak po mieście jeżdżę xc125 kupioną za mniej niż średnią krajową. i w korkach zdarza się nie tylko vn2000, ale i r6 objechać

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chciałbym zobaczyć, jak wszyscy mistrzowie kierownicy mocni w klawiaturze wykorzystują w pełni możliwości swoich "za słabych" maszyn. potem w bieszczadach pełno takich, 2 litry w silniku mało, ale zakręty na kwadratowo i 30kmh... nie znam Cię, Marku, ale tak mniej więcej mi ta wypowiedź brzmiała, bez urazy

 

o brakującej mocy czy możliwościach można mówić po 2-3 latach jazdy; najpierw trzeba nowy motocykl poznać i nauczyć się korzystać z jego możliwości. ja zaczynałem na xv535, potem miałem xj600, r1100rs, xtz660, a i tak po mieście jeżdżę xc125 kupioną za mniej niż średnią krajową. i w korkach zdarza się nie tylko vn2000, ale i r6 objechać

jsz

Jezeli mam byc szczery, prędkość mnie nie rajcuje. Jak trzeba przycisnę, ale to nie mój klimat.

Rajcuje mnie za to moment i odejście - później pyrkam sobie 100 w porywach 120 :)

Syn miał R6 Tym sie nie da jeździć . Lekkie ,spod dupy ucieka itd /127KM o ile pamietam/

Zaczynałeś od 550 - to jesteś o niebo lepszy. Ja zaczynałem od kilku 50 Później 250 ... 750 ....1100 i teraz 1800

 

hehe dzisiaj na giełdzie oglądałem marudera 125 i sobie kombinowałem , jaka to by była frajda ..... :wink:

"Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie wspaniale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takimały kitajec a tyle potrafi ,hmmm jesli człowiek chce to się nawet czołgiem nauczy wbijac gwoździe do drzewa ;P

Ciekawe jakie mieliście PIERWSZE myśli po PIERWSZEJ rundzie VTX 1800

Moje " ja pier..lę , co to jest? tym sie nie da jeździć, jak ludzie tym jeżdżą? co ja kupiłem? " :biggrin:

Dzisiaj inne opcje to komarki :wink:

"Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie wspaniale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...