Skocz do zawartości

Wyjazdy , szybkie spoty , przejażdżki


Xylena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Młody niektórym znany.Ostatnio czarne jajko GSXF 750 ;)

Taka sytuacja w najbliższą sobotę.
Zapowiada się mini impreza dla motocyklistów. Mój bratanek się żeni. Ślub w kościele w Trablicach a wesele w Kowali, Standardowo spotkanie pod kościołem w czasie mszy i jazda na dom. Oprócz tradycyjnych procentów będzie przepojka i miejsce w altanie z poczęstunkiem żeby sie nie skończyło tylko na samej jeździe

 

 

Zbieram się o 16:30 na biedronce na II południu (nowa biedronka) tj Wierzbicka/ Sobótki tam jest mieszkanie Panny młodej. Jak ktoś nie zdąży to 17:30 pod kościołem w Trablicach.

Ja tym razem puszką .

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .... zapraszam do Wisły na Wiślaczek Country 22-23.08 :) świetna wyprawa motocyklowa , piękne widoki .... w Wiśle mam domek 5+2 z kuchnią i łazienką oraz apartament 4 os z aneksem kuchennym i łazienką oraz niezależnym wejście :) dla motocyklistów zawsze taniej ! wynajem całoroczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś zapraszam to nie wystawiam rachunku :P

Tak naprawdę to daleko,a Wisła dobra tylko na narty zimą.

Ktoś chętny na http://summerfall.pl/ Opcja namiot tuż za sceną ew hotel.Płock to dziura gdzie za taxi na plażę max 20 zł pokój ok 60-70 zł za osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co,kto leci ? Ptaszydło pewnie nie do przegadania ale nie mam nic w tym kierunku na swojej garażowej mapie.

 

P S Ja ostatnio zanim znajdę buty to kobita na moto już siedzi :D

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o obstawie,a kolejne pytanie ?

Ja bym się gdzieś przeleciał.Córa ma 18-kę to wypada zniknąć z chałupy może nie będę odbudowywał :D a i żona ciut wcześniej też 18-kę :) kolejną więc zamiast kolacji w knajpie zapłacił bym na orlenie :D plus jakieś frytki.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...