Skocz do zawartości

Wyjazdy , szybkie spoty , przejażdżki


Xylena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W te Pieniny to ja tak na 90 % , pozostałe 10 % zależne od pogody, ale może wcześniej wspólnie zaliczyć rozpoczęcie sezonu w Częstochowie 19.04 ?.

Na Częstochowę może bym i poleciał obejrzeć tyle motocykli w jednym miejscu.Taka wizyta w miejscu organizowanym jak by nie patrzeć przez okołokościelne kręgi to jak by popieranie pedofilii,złodziejstwa i wszelakich innych odchyleń.Takie moje skromnie zdanie.Lubie to miejsce jako zabytek i pewnie zajrzę,ale nie dam im powodu by mogli sie chełpić że polska to w 90% katolicki kraj i dalej nas doić w imię tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Częstochowę może bym i poleciał obejrzeć tyle motocykli w jednym miejscu.Taka wizyta w miejscu organizowanym jak by nie patrzeć przez okołokościelne kręgi to jak by popieranie pedofilii,złodziejstwa i wszelakich innych odchyleń.Takie moje skromnie zdanie.Lubie to miejsce jako zabytek i pewnie zajrzę,ale nie dam im powodu by mogli sie chełpić że polska to w 90% katolicki kraj i dalej nas doić w imię tego.

U mnie w parafii właśnie usunęli proboszcza, ja jeszcze bym im wytknął morderstwa w czasie inkwizycji , ale nie bądźmy drobiazgowi rozpoczęcie sezonu to rozpoczęcie i jakiś ksiądz musi być, a ja osobiście znam kilku którzy jeżdżą na moto.

Z tego co wiem w Częstochowie są dwa rozpoczęcia - zlot motocykli Wiktora Węgrzyna i Stowarzyszenia Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński odbędzie się 19 kwietnia 2014 r w trzecią niedzielę kwietnia. Natomiast alternatywny zlot Częstochowskiego Towarzystwa Cyklistów i Motocyklistów zapowiadany jest w tym roku tydzień wcześniej czyli na drugą niedzielę 12 kwietnia 2015 r.

Gdyby ktoś się wybierał to 12.04 jest zlot karawaningu i kamperów, motocykli może być mało.

Ja się wybieram 19.04.2015 o 06:15 zbiórka na parkingu przy L'eclercu - wyjazd 06:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdą ze szkół,nie będą zaglądac ludziom pod pierzynę a małym chłopcom w spodnie oraz nie dostaną ani złotówki z podatków poza tymi na utrzymanie zabytków,a nie sztucznych tworów "muzeów" to się zgodze,a tak to niech spier...do Watykanu.Ksiądz na moto :D bogata rodzina mu kupiła :D te kilka szt.Nie powiesz że produktywnie zapracował.



Z innej beczki.Szukam transportu na Motobazar w wawce na sobotę.Ktoś leci i zabierze mnie i kolegę ? Do paliwka się dorzucim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...