Skocz do zawartości

Problem z odpalaniem...


simonnn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!

Posiadam Honde XXL 125 i mam taki problem...

Parę tygodni temu motocykl nie chciał odpalac. Doszedłem do wniosku że paliwo nie dochodzi do silnika więc chciałem wyczyścić gaznik. Po jego odkręceniu spostrzeglem że w środku zaczął się tworzyć bialy osad ( co jest rzeczą nie dopuszczalną ). Po oczyszczeniu motocykl jeździł tydzień i zaczęło się dziać to od początku.. Postanowiłem kupić nowy gaznik.. Zamontowalem i co? Dalej nie chce palić. Wstrzyknalem pod świece trochę benzyny i odpalil za pierwszym razem. Jak daje na rezerwę to paliwo w gazniku się przelewa.. Nw co robić.. Pomóżcie rozwiązać problem...

 

PS. sorry za błędy.

Edytowane przez simonnn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może że ci się paliwo przelewa gaźnikiem to wina iglicy nie domykajacej sie w komorze pływakowej albo jest ustawiony zły poziom pływaka który idąc do góry nie zamyka w danym momencie dopływu paliwa i cały czas się leje niewiem to sa tylko moje sugestie tam bym szukał na poczatku przyczyny pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień paliwo. Skoro w gaźnikach masz biały nalot,to w paliwie musiałeś mieć wodę.

 

 

a może że ci się paliwo przelewa gaźnikiem to wina iglicy nie domykajacej sie w komorze pływakowej albo jest ustawiony zły poziom pływaka który idąc do góry nie zamyka w danym momencie dopływu paliwa i cały czas się leje niewiem to sa tylko moje sugestie tam bym szukał na poczatku przyczyny pozdrawiam

Raz ustawiony poziom wystarczy do końca żywota każdego silnika -sam się nie przestawi,ale sprawdzić nie zaszkodzi

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszystko dokładnie sprawdziłeś to faktycznie logicznym byłoby,że pozostaje jedynie kompresja oraz ciśnienie w cylindrze i wtedy będziesz miał odpowiedź czy to wlaśnie tutaj leży przyczyna,daj też znać na forum co się okaząło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...