Skocz do zawartości

yamaha yz 125 2002


Artur1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chcial bym prosic o pomoc mam Yamahy yz 125 nie mogę sobie poradzić z nią problem polega na tym ze motocykl sie nie wkręca a po daniu wiecej niż 1\3 zaczyna sie dławić do tego świecą ma kolor czarny wymianialem dysze glowne zaczynałem od 430 obecnie jest 390 i caly czas sie dlawi i ma czarna swiece dodam ze motocykl ladnie pali i trzyma wolne obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tłok może nie mieć takich widocznych rys. Ściągnij książke serwisową i ustaw gaźnik tak jak w tej książce, oraz upewnij się, że to jest 2002 po numerze VIN.

 

http://chomikuj.pl/godzillaaaa/Motoryzacja/Owner%27s+Manual%28instrukcje+obs*c5*82ugi%29/Yamaha/yz+125

 

Tutaj coś poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wedlok vinu 2002 a do tego yamaha od 2002 ma inny wyglat ramy a jest tak ustawiony

 

mam pytanie bo chcoał bym sprawdzic wydech czy nie jest przytkany czy jesli zdejme sam tłumik i pozostawie gruszke i przejade sie kawałe czy moze cos stac sie motocyklowi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wedlok vinu 2002 a do tego yamaha od 2002 ma inny wyglat ramy a jest tak ustawiony

 

mam pytanie bo chcoał bym sprawdzic wydech czy nie jest przytkany czy jesli zdejme sam tłumik i pozostawie gruszke i przejade sie kawałe czy moze cos stac sie motocyklowi ??

 

 

nie,o ile to kawałek

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chciał bym sprawdzić czy to nie on jest przypadkiem winy tego dławienia sie a propo albo mi sie wydaje albo ucieka mi olej ze skrzyni do wału motocykl dość intensywnie na początku kopci a do tego nie zaówazyłe aby gdzieś sie wydostawał a troszkę go ubyło.



tutaj nagrałem jej prace moze to cos wyjasnij

Była jakies 1 mutute po odpaleniu wiec dlatego kopciła tak bardzo ale mozliwe ze i to jest przyczyna tego dławienia mieszanke robie 1:35 /40

Edytowane przez Artur1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...