Skocz do zawartości

Kx 125


Rekomendowane odpowiedzi

Największa jaką znalazłem to 170,a najmniejsza to 155

http://www.partzilla.com/parts/search/Kawasaki/Motorcycle/1998/KX125-K5+KX125/CARBURETOR/parts.html

 

Co do spalania,to wiedz że 2T dużo palą

Edytowane przez zikowski

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko wczoraj kupiłem kx 125 98. wszystko dokrecałem przez przypadek z tylniego amorka z tej puszeczki z boku wyleciało powietrze czy cos . Amortzator stał sie strasznie dziwny jak sie jedzie po dołkach to tak jak by sie po trampolinie skakało , najmniejszy dołek a ok moze ciagle sie uginac . teraz moje pytanie jak to zrobic zeby było dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie sprawdziłem ma być dokładnie 142PSI czyli 9.790538BAR w Kawasaki KDX 250, w KX 125/250 tak samo, więc zwykły kompresor dał by rade.

Dobrze by było napełnić to azotem.

Na wulkanizacjach szukaj azotu.

 

BTW. 14BAR to mialem w rowerze w amorku ;D sorki za pomyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie sprawdziłem ma być dokładnie 142PSI czyli 9.790538BAR w Kawasaki KDX 250, w KX 125/250 tak samo, więc zwykły kompresor dał by rade.

Dobrze by było napełnić to azotem.

Na wulkanizacjach szukaj azotu.

 

BTW. 14BAR to mialem w rowerze w amorku ;D sorki za pomyłkę.

 

Dlaczego ?

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie o właściwościach azotu...

 

Po pierwsze utrzymuje stale ciśnienie niezależnie od temperatury otoczenia.

Po drugie cząsteczki azotu są większe i nie będzie on tak uciekał z biegiem czasu.

Po trzecie nie ma w nim wilgoci czyli aluminium się nie utlenia, stal nie rdzewieje, uszczelki nie parcieją itp.

 

Ja z samochodzie jeżdżę już na azocie dobrych kilkadziesiąt lat i jestem bardzo zadowolony. W sieci znajdziesz wiecej informacji na temat azotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...