Skocz do zawartości

Uszczelka pod głowicą tsr125


Mly96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do tego jest klucz dynamometryczny

kup nawet taki wychylny za parę zł i dokręć śruby, już nawet nie musi być dokładnie co do 1nm, byle było równo

 

 

10Nm to jest prawie 1Kg na końcu rury 1m, łatwo sobie ustalisz wskazania tego klucza bo skala na nim jest z d.. wzięta ;)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej kupię nową, dzisiaj dziadek u mnie był, trochę się na tym zna, miał coś takiego w samochodzie, popatrzył na starą uszczelkę i stwierdził, że to nie jej wina, ponieważ nie widać miejsca w którym kompresja uciekała, może i ma rację, a skoro mówicie żeby robić raz i porządnie to chyba kupię inną głowicę i dam do planowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowica podobno jest dobra, bez pęknięć, prosta. Mechanik powiedział, że było źle dokręcone, stwierdził to chyba na podstawie uszczelki.

Przy okazji dowiedziałem się, że jeden pierścień się zapiekł, jest taki ślad na cylindrze, ktoś wie jak się z tym rozprawić? Dziadek stwierdził, że psiknięcie na to wd40 pomoże, o ile wszystkie jego rady i wskazówki zawsze są trafne i ma rację, tak w tym przypadku mam pewnie wątpliwości. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowica podobno jest dobra, bez pęknięć, prosta. Mechanik powiedział, że było źle dokręcone, stwierdził to chyba na podstawie uszczelki.

Przy okazji dowiedziałem się, że jeden pierścień się zapiekł, jest taki ślad na cylindrze, ktoś wie jak się z tym rozprawić? Dziadek stwierdził, że psiknięcie na to wd40 pomoże, o ile wszystkie jego rady i wskazówki zawsze są trafne i ma rację, tak w tym przypadku mam pewnie wątpliwości. Co wy na to?

 

Jeśli zrobił rysę na cylindrze,to czeka cię szlif cylindra

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...