Skocz do zawartości

Suzuki rm 125 87r. zbyt wysokie obroty


chmielu115
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu od niedawna i proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z moim suzuki rm 125 . A więc tak mam problem z ustawieniem wolnych obrotów, zaczęło się od tego że chodził normalnie aż nagle przestał dociągać na wysokich obrotach tak jakby się dusił, po jakichś 30 minutach przeszło i zaczął pięknie wkręcać na wszystkich biegach jak szalony :) ale za to na biegu jałowym ma za duże obroty i wyje jak szalony i nie można w żaden sposób obniżyć mu obrotów. gaźnik wyczyszczony każdy zakamarek wymyty nowa świeca . a jeszcze jedno jak mu się zakręci całkiem powietrze to nie gaśnie i dalej ma takie wysokie obroty. co to może być ???????? pomocy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no na pewno lewe powietrze ale gaźnik wyczyszczony każdy zakamarek ,ssanie też ok ,przepustnica schodzi do końca ,linka gazu nowa i nie wiem co tam dalej szukać bo pierwsze co to zabrałem się za gaźnik i tam wszystko ok.zmiana położenia iglicy też nic nie dała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no na pewno lewe powietrze ale gaźnik wyczyszczony każdy zakamarek ,ssanie też ok ,przepustnica schodzi do końca ,linka gazu nowa i nie wiem co tam dalej szukać bo pierwsze co to zabrałem się za gaźnik i tam wszystko ok.zmiana położenia iglicy też nic nie dała....

Silnik 2T lewe powietrze może zasysać jeszcze przez uszkodzone uszczelniacze na wale lub uszczelkę pomiędzy karterami. Jeśli nie dymi nadmiernie i nie ubywa oleju ze skrzyni,to zajrzałbym do uszczelniacza za zapłonem

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie dymi i wkręca na każdym biegu super tylko te obroty biegu jałowego kręci jak głupi tak mniej więcej jakby mu dał gaz na 3/4 i nie idzie ich zmniejszyć ale powiedzcie mi czy jak będę miał zawór wydechowy zabrudzony albo nie będzie chodził jak trzeba czy może wydech na wylocie z cylindra nie szczelny to może wtedy podnieść obroty na biegu jałowym ???? i czy w roczniku 87 był już zawór wydechowy ???? dzięki za zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...