Skocz do zawartości

Wyjazd w ALPY - prosze o rady, sugestie,


krytek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ,żebym się czepiał ale Robert 100 000 tyś to jest 100 000 000 czyli sto milionów.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te Alpy to kraj ?

 

Czasami warto zastanowic sie nad pytaniem, bo moze byc napürawde ciezko z otrzymaniem odpowiedzi.

 

Alpy nie Norwegia.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te Alpy to kraj ?

 

Czasami warto zastanowic sie nad pytaniem, bo moze byc napürawde ciezko z otrzymaniem odpowiedzi.

 

Alpy nie Norwegia.

 

:crossy:

Szukasz dziury w całym

Gdybyś cokolwiek wiedział o noclegach na dziko napisał byś

We Francji można, a w Szwajcarii nie można

ale widać że co niektóre osoby piszą żeby pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec rozbij sie we Francji, jak ktos zadzwoni na Gandarmerie i przyjada to okaze sie czy moizna, czy nie mozna, tak samno w Itali czy w Austri. Trafisz na kogos kto bezdie to widzial na luzie to kaze Ci sie zbierac a trafisz na kogos komu zonba poprzedniej nocy nie nadstawila, to opiszesz nam po prostu jak z Toba pojechali i ile Cie to kosztowalo.

 

Ja w zyciu swoje przezylem i stac mnie jezeli nie na Hotel, to napewno na Camping, a jezeli tego niema, to z jakims chlopem na wsi wole sie dogadac.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec rozbij sie we Francji, jak ktos zadzwoni na Gandarmerie i przyjada to okaze sie czy moizna, czy nie mozna, tak samno w Itali czy w Austri. Trafisz na kogos kto bezdie to widzial na luzie to kaze Ci sie zbierac a trafisz na kogos komu zonba poprzedniej nocy nie nadstawila, to opiszesz nam po prostu jak z Toba pojechali i ile Cie to kosztowalo.

 

Ja w zyciu swoje przezylem i stac mnie jezeli nie na Hotel, to napewno na Camping, a jezeli tego niema, to z jakims chlopem na wsi wole sie dogadac.

 

:crossy:

 

Jak nie potrafisz pomóc to lepiej nic nie pisz

tak jak wcześniej napisałem niektórzy piszą na tym forum żeby pisać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu, jak sie jest za malo inteligentnym, to i obuchem nie dotrze. Madrej glowie dosc po slowie, W Twoim przypadki i trylogia nie pomoze :icon_mrgreen: .

Jak to powiedzial B. Linda w pewnym filmie, niechce mi .....

 

Tobie faktýcznie nie jestem w stanei pomoc.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu, jak sie jest za malo inteligentnym, to i obuchem nie dotrze. Madrej glowie dosc po slowie, W Twoim przypadki i trylogia nie pomoze :icon_mrgreen: .

Jak to powiedzial B. Linda w pewnym filmie, niechce mi .....

 

Tobie faktýcznie nie jestem w stanei pomoc.

 

:crossy:

Mało inteligentny człowiek to Cię wychował zapewne, bo gdyby był inteligentny to powinien Cię uśpić.

Piszesz na forum żeby pisać, jak podoba Ci się cyferka z ilością napisanych postów przy nicku to napisz do któregoś z moderatorów

może dopisze Ci jedynkę z przodu.

Nie pomagasz, to nie pisz- to sobie wbij owym obuchem do łba

Edytowane przez foresst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie jedno zjeździł, nie jedno zobaczył i jak twierdzi z niejednego pieca chleb spożywał, a rad udziela niczym mistrz Yoda. Nie rozumie czegoś takiego bo to trochę sianie wiatru. Forest zadał proste pytanie, na które zapewne jak ktoś był w owej okolicy zna prostą odpowiedz. Jak widać to jednak za naszą zachodnią granicą wszystko się utrudnia, a nie w kraju nad Wisła.

 

Pisanie to czy kogoś na coś stać czy nie to w ogóle jest jakieś nieporozumienie i nie ma nic do rzeczy. Jak znam Foressta to pewnie by wolał się rozbić przy strumyku na jakiejś polanie niż nocować w dobrym hotelu (bez względu na cenę).

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudinozor

 

wyjasnie Ci najprosciej jak tylko mozna

 

 

Forest zadał proste pytanie, na które zapewne jak ktoś był w owej okolicy zna prostą odpowiedz

 

Zarowno Tobie jak i jemu WYDAJE sie ono proste, a odpowiedz niestety prosta nie jest. I nikt na tym czy innym Forum prawidlow na to pytanie nie odpowie. Jest jescze cos takiego jak prawo i tolerancja przy jego egzekwowaniu.

 

A to co Forrest by wolal mozna po prostu olac, jak chces sie rozbic na polanie przy strumyku to moze niech spedza urlop w Norwegi lub jak napisales w kraju nad Wisla.

 

@Foresst oddaj moze matce z mleko ktore jeszcze z brody Ci nie ocieklo. O to kto mnie wychowal naprawde nie musisz sie troszczyc, gdy te osoby byly juz inteligentne to Twoi rodzice jeszcze w prezerwatywie za oknem wisieli.

 

A jak malo inteligentny jests i jak malo wiesz, dales wlasnie popis osmieszajac sie publicznie. Jak juz pisalem nie wiem jakim imbecylem trzeba byc aby zadac tak tak " blyskotliwe " pytania a oczekiwac na jednoznaczna odpowiedz. Takie rzeczy Panie, to tylko w ERA'rze :icon_mrgreen:

 

:crossy

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co te przepychanki ?! Nie macie dosc na codzien tego typu zachowan w polityce np.? Zachowajcie umiar prosze. Jak ktos kogosc" zaczepia" na forum, poprostu sie go lekcewazy i po sprawie...

 

A wracajac do pytania Foressta :

 

Jesli chodzi o Alpy w Francji to moi koledzy spali na dziko bez problemu, rowniez kolo/na stacjach benzynowych i nikt im nic nie mowil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudinozor

 

wyjasnie Ci najprosciej jak tylko mozna

 

 

Forest zadał proste pytanie, na które zapewne jak ktoś był w owej okolicy zna prostą odpowiedz

 

Zarowno Tobie jak i jemu WYDAJE sie ono proste, a odpowiedz niestety prosta nie jest. I nikt na tym czy innym Forum prawidlow na to pytanie nie odpowie. Jest jescze cos takiego jak prawo i tolerancja przy jego egzekwowaniu.

 

A to co Forrest by wolal mozna po prostu olac, jak chces sie rozbic na polanie przy strumyku to moze niech spedza urlop w Norwegi lub jak napisales w kraju nad Wisla.

 

@Foresst oddaj moze matce z mleko ktore jeszcze z brody Ci nie ocieklo. O to kto mnie wychowal naprawde nie musisz sie troszczyc, gdy te osoby byly juz inteligentne to Twoi rodzice jeszcze w prezerwatywie za oknem wisieli.

 

A jak malo inteligentny jests i jak malo wiesz, dales wlasnie popis osmieszajac sie publicznie. Jak juz pisalem nie wiem jakim imbecylem trzeba byc aby zadac tak tak " blyskotliwe " pytania a oczekiwac na jednoznaczna odpowiedz. Takie rzeczy Panie, to tylko w ERA'rze :icon_mrgreen:

 

:crossy

Jakoś Krytek pytanie zrozumiał i znając odpowiedz napisał co wiedział.

Zasada jest prosta- albo znam odpowiedz na pytanie i odpowiadam albo się nie odzywam.

Ty niestety widać odzywasz się na tematy na które pojęcia nie masz i właśnie Ty się tutaj ośmieszasz i pokazujesz swoją inteligencję której najwidoczniej brakuje.

Edytowane przez foresst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w Alpach można rozbić się gdzieś na dziko ???

Chodzi mi głównie o to czy jest to dozwolone :)

 

W calych Alpach biwakowanie jest zabrobione, ale sa wyjatki:

 

- biwak awaryjny jednodniowy jest zawsze dozwolony

- nocowanie pod golym niebem ((bez namiotu) jest dozwolone

- nocowanie w szopach jest dozwolone

- tolerowane jest biwakowanie na terenach niebedacych pod ochrona pod warunkiem bezwzglednego zachowania czystosci (nie moze byc to uprawiana laka, pastwisko czy inne pole gospodarcze)

 

Jak ma sie powyzsze zapamietane i oczy poloczone z glowa to mozna znalesc fajne miejsca i nikogo nie kluc w oczy (przydatny maly namiot w barwach wojennych)

 

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W calych Alpach biwakowanie jest zabrobione, ale sa wyjatki:

 

- biwak awaryjny jednodniowy jest zawsze dozwolony

- nocowanie pod golym niebem ((bez namiotu) jest dozwolone

- nocowanie w szopach jest dozwolone

- tolerowane jest biwakowanie na terenach niebedacych pod ochrona pod warunkiem bezwzglednego zachowania czystosci (nie moze byc to uprawiana laka, pastwisko czy inne pole gospodarcze)

 

Jak ma sie powyzsze zapamietane i oczy poloczone z glowa to mozna znalesc fajne miejsca i nikogo nie kluc w oczy (przydatny maly namiot w barwach wojennych)

 

R.

 

Konkretne informacje :)

 

Dzięki Robert :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...