Skocz do zawartości

Jak "wyciszyć" wydech - kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem v-roda z wydechem BUB7 2in1. Brzmiał b. dobrze ale po godzinie jazdy bez zatyczek do uszu, głowa bolała :)) więc kupiłem małego db kilera u Kaliñskiego, wstawiłem w strumienicę (baffle) która była pusta w środku i dodatkowo owinąłem ją matą. Różnica jest wyraźna ale zejść poniżej 100 DB nie ma szans.

Zdjęcia z montażu i filmik przed i po zmianach w wydechu wrzuciłem na naszą stronkę: MadSeaHogs.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz wielkie dzieki dla kolegow za podpowiedzi i linki :)

jak pisalem mam wydechy V&H, byly cholernie glosnie :sad:

zdecydowalem sie i kupilem db killery u Kalinskiego, byly juz owiniete otulina ceramiczna, ale zamówilem na allegro dodatkowo welne do wydechow. Troche przy gruba byla ta welna, wiec ja rozerwalem na dwa ciensze platy i owinalem po wierzchu po otulinie ceramicznej. Wszystko zapakowalem w wydechy V&H i jest super :biggrin:

Przejechalem ze 30-40 mil i spoko :cool: daje sie jezdzic, uszy nie puchna :)

jest zdecydowana roznica w glosnosci

dzieki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej

Sorki za późną odpowiedź, ale w końcu zdecydowałem się na oryginalne wyciszenia od V&H. Oryginalne też słyszałem, ale jednak wolę głośneijsze, coś pomiędzy oryginalnymi HD i niewygłuszonymi V&H. Przekonam się jak zamontuję, mam nadzieję że będzie OK.

pozdr

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Sorki za późną odpowiedź, ale w końcu zdecydowałem się na oryginalne wyciszenia od V&H. Oryginalne też słyszałem, ale jednak wolę głośneijsze, coś pomiędzy oryginalnymi HD i niewygłuszonymi V&H. Przekonam się jak zamontuję, mam nadzieję że będzie OK.

pozdr

Jarek

wita siema pany mamy h-d przecież te dwa gary to musi grać rock and roll a jak za głośno to,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...