Skocz do zawartości

przewóz dziecka na motocylku przepisy


Gość Neti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prędkość nasza max 65km/h.

Tylko nie piszcie o przepisach, bo max 40 km/h wymyślił idiota.

 

Dura lex, sed lex :)

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

Dzisiejsza wypraw była o tyle ważna że zamówię Oli kurtkę i spodnie na motocykl, znalazłem z Modeki.

http://www.modeka.pl/pl/produkty/#!box/kalahari_kids/361/1/dz

plus spodnie 280pln.

Przed snem zapytała czy zawiozę ją jutro do przedszkola :) .

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jaka pojemność moto taka mózgu :huh:


Bierzesz wszystko zbyt poważnie :P. Troszkę luzu i pompka do penisa, coby ta pojemność nie była żadnym wyznacznikiem :D.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Strarydziad :) podrawiam! dziś nasz synek też pojechał z tatą na motorze do przedszkola :)

a jezeli chodzi o zdjecie to moje cycki jakoś przypadkiem się załapały na fotke ( ale dzieki za komplement ;) ), chodziło mi o motorek:

 

post-78323-0-96575700-1410167640_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He wszystkie dzieciaki w przedszkolu pewno zazdrosne o taki transport. Miałem to samo w tamtym roku. Niestety w tym już 2 dzieciaków chodzi do przedszkola, więc niestety 4oo zostają.

 

Pozdrawiam

ano pewnie tak ;) chociaż powiem szczerze, że niektórzy rodzice, którzy w tym samym czasie przywożą dziecie autami,, patrzą na nich (mojego męża z synkiem na motorze) ak na wariatów....szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi, bo tylko Ci rodzice, którzy znają swoje dzieci i spełniają ich marzenia o jeżdzie na motocyklu zrozumieją, że nie jest to oznaką bezmyślności z naszej strony a widok szczęśliwego dzieciaka wdrapującego sie na motor i z dumą zakładającego kask jest bezcenny ... pozdrawiam Ciebie sosek2 i wszystkich innych Szalonych Rodziców Wariatów ;)

ps: Sosek2 w jakim wieku był Twój Dzieciak jak zacząłeś brać je na motor? i jeszcze jedno: czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się bliskie spotkanie z Policjantami mając dziecko jako pasażera? bo przypuszczam, ze sami policjanci nie maja pojecia jak traktowac takich motocyklistów ..

pozdrooo

 

I jeszcze jedno pytanko do Rodziców, którzy wożą swoje pociechy na motocyklu - czy Wasze dzieci mają jakieś ulubione kaski? marka, model? czy lepsze są z wizjerem czy z pełną szybką?? w tym sezonie Młody jedził w kasku bez szyby i do tego okularki, ale teraz mamy zamiar zmienić tylko nie wiem jak dzieciakom wygodniej? a w naszym miescie wprawdzie sa sklepy z akcesoriami, ale nigdzie nie ma kaskow mini dla małych dzieci żeby można było przymierzyć .. zamawiamy z netu i cieżko sobie wyobrazić jak kazdy bedzie dopasowany... stąd moje pytanie czy macie jakieś sprawdzone i wygodne i lubiane przez dzieciaki?

miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

Ja nie na widzę i nie potrafię jeździć w kasku integralnym, Oli to nie przeszkadza.

Planowałem kupić kask z żoną w przedziale 250-350 pln.

I dupa nic na jej główkę nie pasowało, patrzę a na półce kask integralny taki malutki jak na małego dorosłego Chińczyka.

Kask 80pln i się spisuje , najważniejsze że trzyma się fajnie głowy, jest lekki.

Jak głowa urośnie to kupi się jej lepszy kask, a w tym to nawet na gokartach śmiga, oczywiście na kolanach.

Wersja jeszcze nie skończona, brak relingów na kufry, są przespawane do mocowania fotelika.

Brakuje uprzęży na nogi dziecka gdzieś się zapodziały, pewnie znajdę je w zimie.

No i Oli tak polubiła jazdę na moto że teraz to fotelik zostanie na kilka lat :).

post-73251-0-50273500-1410203680.jpg

post-73251-0-14646500-1410203687.jpg

post-73251-0-49827300-1410203881.jpg

post-73251-0-97016200-1410204696.jpg

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: Sosek2 w jakim wieku był Twój Dzieciak jak zacząłeś brać je na motor? i jeszcze jedno: czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się bliskie spotkanie z Policjantami mając dziecko jako pasażera? bo przypuszczam, ze sami policjanci nie maja pojecia jak traktowac takich motocyklistów ..

pozdrooo

 

I jeszcze jedno pytanko do Rodziców, którzy wożą swoje pociechy na motocyklu - czy Wasze dzieci mają jakieś ulubione kaski? marka, model? czy lepsze są z wizjerem czy z pełną szybką?? w tym sezonie Młody jedził w kasku bez szyby i do tego okularki, ale teraz mamy zamiar zmienić tylko nie wiem jak dzieciakom wygodniej? a w naszym miescie wprawdzie sa sklepy z akcesoriami, ale nigdzie nie ma kaskow mini dla małych dzieci żeby można było przymierzyć .. zamawiamy z netu i cieżko sobie wyobrazić jak kazdy bedzie dopasowany... stąd moje pytanie czy macie jakieś sprawdzone i wygodne i lubiane przez dzieciaki?

miłego dnia :)

Adaś miał 2.5 roku jak zaczynaliśmy (drogi gruntowe 20 km/h 2-5 km)

3.5 roku przelotki 40-70 km/h 5-20 km traski w kasku chyba xxs (niestety wtedy znalazłem tylko chiński szmelc Awina który był w takim rozmiarze (kask otwarty z szybką) teraz jak będzie miał większą głowę to oglądaliśmy LS2 otwarty w rozsądnej cenie) do tego intercom za 15 pln z allegro

 

Ania podobnie jak Adam 2 latka drogi gruntowe i 3 lata w kasku

 

Byliśmy na imprezach rodzinnych i panowie policjanci nam się przyglądali, ale reakcji nie było żadnej (pewno na drodze gdybym jechał >40 km/h to mandacik by był :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dziecko ma pasję to należy to pielęgnować i pomagać mu ją rozwijać......

 

Niby racja, ale czasami żałuję, że nie zaszczepiłem moim miłości do szachów zamiast do motocykli. Naście lat temu to, że będziemy latać na wspólne wypady, każdy na swoim moto, było moim marzeniem. Dzisiaj , jak już jeżdzimy, to jest to co prawda megafrajda, ale okupiona potężnym niepokojem. :)

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...