Skocz do zawartości

zębatki łańcuch


sasecka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam szukalem po necie ale nic z tego. potrzebuje się dowiedzieć jakie są oryginalne zębatki w tdr 125 tzn. ilość zębów rozmiar na łańcuch . teraz mam oryginalną z tyłu z przodu 18 i dalej jest mocna ale nie szybka potrzebuje się dowiedzieć jakie przełożenie dać zeby była szybka i nie straciła na mocy!! jakie bym musiał kupić zębatki ??

a i pytanie bo jak patrzyłem na odblokowanie tdr to piszą wywalić zwężkę i wybebeszyć tłumik czy to coś da ?

Edytowane przez sasecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szukalem po necie ale nic z tego. potrzebuje się dowiedzieć jakie są oryginalne zębatki w tdr 125 tzn. ilość zębów rozmiar na łańcuch . teraz mam oryginalną z tyłu z przodu 18 i dalej jest mocna ale nie szybka potrzebuje się dowiedzieć jakie przełożenie dać zeby była szybka i nie straciła na mocy!! jakie bym musiał kupić zębatki ??

a i pytanie bo jak patrzyłem na odblokowanie tdr to piszą wywalić zwężkę i wybebeszyć tłumik czy to coś da ?

Albo robisz zeby byla mocna i powolna, lub szybka i slaba, a najlepiej wyposrodkowac. Im mniejsza zebatka w przodzie tym silniejszy a wolnijejszy, im wieksza to na odwrot. Łańcuch prawdopodobnie 428

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kręci do czerwonego na ostatnim biegu a prędkosć tylko 120km/h a już do przodu dałem większom 18 z i nie da sie wiekszej więc myślałem ze jak bym dał na tył jeszcze to by szybsza była . a tłumnik mogę wybebeszyć?? nie bd musiał regulować gaźnika lub coś ?

a tak to jeszcze jak mogę taki motorek przyśpieszyć bo nie którzy piszą ze im nawet 160 km/h leci a mi jak szła 120 założyłem nowego tłoka wossnera szlif i inne tak dalej leci 120 tylko jest mocniejsza .

Edytowane przez sasecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok . a jak ja tam wpisze swoje zębatki pokazuje taką prędkość ze ja jej jeszcze nie miałem .

a co do tego tłumika zrobić pusty? bo wszędzie piszą zrobić końcówkę przelotową .

a można było by prosić o link do jakiejś zębatki?

Edytowane przez sasecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...