Skocz do zawartości

honda cr 125 2001 łożyska na wale?


hondacr1252001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. posiadam honde cr 125 . po przejechaniu 5 km motor zaczał w srodkowej fazie wkrecania sie na obroty przerywać, i nagle normalnie zalapal wysokie obroty. po przejechaniu 8 km motor nagle blokowal tylnie kolo, po czym w trakcie jazdy kolo bylo zblokowane i gasł. aktualnie motor stoi w garazu. i nie da rady kopniakiem przełamać tego ani na popych. jedynie kluczem zwykłym zakrecic magneto, ale idzie ono z oporem w pewnym momencie, w pewnym momencie idzie lekko, i zowu opur, przy oporze słychać "szór" czegoś. co to moze byc ? łożyska? tłok/cylinder? korbowód? nie daj boże wał skrzywiony? jakie są możliwosci ?

 

 

prosze o szybkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróc. dzisiaj zdjelem dyfuzor. podzwonilem wszystkich mechaników, każdy mówi ze tłok mi spuchł i tuleja. i zadne lozyska nie, bo to bylo wymieniane . ? moze to byc prawda? kopniak chodzi ale z duzym oporem, gdy tłok znajdzie sie w połowie górnej pozycji, kopka pojdzie ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróc. dzisiaj zdjelem dyfuzor. podzwonilem wszystkich mechaników, każdy mówi ze tłok mi spuchł i tuleja. i zadne lozyska nie, bo to bylo wymieniane . ? moze to byc prawda? kopniak chodzi ale z duzym oporem, gdy tłok znajdzie sie w połowie górnej pozycji, kopka pojdzie ręką.

i co zobaczyłeś ?

Wrzuć foto

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewałem jeszcze zawór wydechowy,dlatego chciałem zobaczyć tłok,ale wygląda ok-nie jest wyszczerbiony.

Tak jak radzi kolega wyżej-zdejmij cylek-będziesz wiedział wszystko co jest nie tak

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...