Skocz do zawartości

Bandit 1200 proble z weżem od kranika i obrotami


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

byłem u mechanika i polecił mi skrucic wąż od paliwa puscic go zgodnie z manualem od bandita 1200 z 96 i wyrzucic filtr paliwa tak zrobiłem jednak cienszy waz od kranika wypioł sie i nie jestem pewien gdzie ma byc chybajest dobrze podłaczony ale mam problemy z obrotami z wezem czy bez w miejscu wskazanym na zdjeciu zauwazyłem tez iz gaznik jest wilgotny na dole od paliwa . Motor przygasa i nie chodzi rowno na wolnych obrotach i przy wolnej jezdzie ,czy jest mozliwe ze filtr ograniczał przepływ paliwa a teraz po sciagnieciu opur jest mniejszy i gaznik zasysa wiecej paliwa przez co sie dławi usterka pokazała sie ewidentnie po sciagnieciu filtra prosze o pomoc pozdrawiam post-75286-0-92408700-1396981739_thumb.jpg post-75286-0-07438200-1396981743.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienszy waz kranika powinien byc podlaczony do krocca ssacego co chyba zrobiles.

Leje ci najprawdopodobniej zaworek komory plywakowej ale na tyle delikatnie ze objawia sie to tylko przy wolnych obrotach.

Trzeba go wymienic, jezeli jest zuzyty.

Druga mozliwosc ze masz rdze w baku i dlatego wsadzony byl filtr, a obecnie kawalek rdzy dostal sie na zaworek i powoduje jego

niedomykanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że zaworek iglicowy to jednak będzie pod spodem, sprzężony z pływakiem. Nie wiem czy mogę tu podawać linki do stron no ale z googla to się chyba nikt nie obrazi: http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0CEkQFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.mtsac.edu%2F~cliff%2Fstorage%2Fgs%2Funderstanding_carbs.pdf&ei=NQZFU4aSGNHH7AbxpYG4Ag&usg=AFQjCNG9HLoZiTKhWhqoaOYWIFGGsHx1sA&sig2=3LUV6-Naj0kYkerELBPr_Q&bvm=bv.64507335,d.ZGU

 

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...