Skocz do zawartości

Czy oddać motor na gwarancje?


Kowal1ym
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość starydziad

Gwarancja nie obejmuje zaniedbań właściciela

Drogi Piotrze może ten typ tak ma :) , HD też rdzewieją jak płyną statkiem za długo ;) .

Z drugiej strony jest to produkt biodegradowalny, więc wszystko na nowa modłę.

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Toyota i chyba nie ma gwarancji na blachy 10 lat ( a może więcej ) , ale skoro masz gwarancje to trzeba pytać i nie daj się zbyć byle mechanikowi ;)

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

no niestety nie ogrzewany ale nie do przesady żeby motor z 2012 roku zaczął rdzewieć po 1,5 roku eksploatacji

No, dlatego nie słuchaj sloganów wspieramy Polską produkcję, bo to nie prawda :).

ps. Co wam to przypomina ?

http://www.romet.pl/Moto,OGAR_CAFFE_50,20,634,13884,2014.html

http://www.romet.pl/Moto,OGAR_CAFFE_125,20,635,13891,2014.html

Boga się nie boją kopiować, aż bolą oczka.

"Znamy się na jednośladach - nieustannie doskonalimy je, wyznaczając nowe standardy w produkcji i designie, przeobrażając naszą pasję w cenione na świecie rowery, motorowery, skutery i motocykle. Współpracujemy z najwyższej klasy producentami osprzętu rowerowego, takimi jak Shimano, s*am, których technologiczne innowacje skutecznie włączamy w projektowane przez nas produkty, czyniąc z nich doskonałą odpowiedź na potrzeby współczesnych cyklistów."

Nie kłamią piszą że nieustannie je doskonalą - czyli kiedyś nie będą rdzewieć.

Monter jak zdrowie :)

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja nie obejmuje zaniedbań właściciela

Oj producenta :D W tym wypadku jestem przychylny raczej temu stwierdzeniu :D

 

Do autora - skontaktuj się z Rzecznikiem Praw Konsumenta .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie to dopieropoczątek Twoich przygód z tym wynalazkiem parcenie gumowych elemetów odkręca sie co może w najmniej oczekiwanym mmęcie itp :)miałem taki to wiem mi cierpliwości na jeden sezon starczyło pożniej do ludzi pogoniłem i wierz mi ciężko toto sprzedać chyba że znizysz cene mocno ja jako że miałem dośc tego wynalazku to za dosłowne grosze pognałem i uważam ze to jedna z lepszych decyzji w moim życiu ;) ;) pozatym moto ok :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

że wszystko sie odkręca to już zdążyłem zauważyć.. Wasze wypowiedzi nie podnoszą mnie na duchu ostatnimi czasy :blush:

Spokojnie jest ładna pogoda, umyj, odpal i się przejedź.

Gwarantuje że zapomnisz mu że trochę nie domaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale byl tani :D i nowy :) - szczerze wole 10 letniego dzapsa niz nowego chinola ....

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...